16 () Hallom Isten


Ma, jövő vasárnap, ahol fogunk beszélni „személyes kapcsolatot Istennel.” Szeretnék beszélni ma mi minden Jézus Krisztusban hívő, az ember nem csak egy bensőséges kapcsolat Istennel, és mondd el neki mindent, középpontjában. Mivel ez a kapcsolat, akkor a stressz, bárki hallja.

Mi emberek vagyunk kommunikálni egymással különböző módokon. Látjuk nyelvet kombinációja hangok és gesztusnyelv, arckifejezések, hangulat, hangulat.


Példa. Balett egy példát, hogyan kell kommunikálni szavak nélkül. Csak meg kell tanulni látni és megérteni. A színpad szó nélkül az információ átadása és a néző érti is.


Példa. Siketek. Ahhoz, hogy kommunikálni ezek az emberek jelnyelvet.

Sin made man süket Isten ellen, hanem Isten megtalálta a módját, hogy közölje a személy, aki azt kívánja, hogy a szíve.


Ha kiad egy csomó időt a személy elkezdi szedni információt tőle különböző módokon, fent mondtam, gesztusait, arckifejezését, stb Mivel mi képmására teremtett Isten, tehát ő maga is képes beszélni nemcsak kombinációja hangok. Lássuk, mi a nyelveket használják az Isten, hogy kommunikálni velünk süketek a bűntől.


1. hangok


„Ő a földre esett iuslyshal hang azt mondja neki: Saul, Saul! üldözöl engem. Az utazó férfiak vele némán álltak, hallva ugyan a szót, de senkit sem láttak „(ApCsel 9: 4-7). Ez a valóság. Isten beszél hangzású hang. Lehet, hogy valaki fogja hívni a személy, aki hallja a hangját az elmebetegek. És ez a helyzet. De el kell fogadnunk azt a tényt, hogy egy bizonyos ponton az idő, Isten azt mondják nekünk olyan hangon, hogy halljuk a fülünket.


„Vagy úgy gondolja, hogy naprasnogovorit Szentírás:” féltékenyen vágyik a Lélek lakozik bennünk? „(Jakab 4: 5) Ez a legjobb módja annak, hogy kommunikálni Istennel. Azt használja rendszeresen. Ne legyen híve a „jövendőmondás” a Biblia. De néha Isten ejti és a véletlen felfedezés a Biblia, casting szemünket jeget.

„És a szamár skazalaValaamu nem vagyok a segged, amelyre már lovagolt, hogy ez a nap? volt, amit valaha is szokás, hogy ezt néked? Azt mondta, nem „(Chis.22: 30). Milyen lenne nem hangzik skazachno, de hiszem, hogy Isten is ezt mondja.

4. Kommunikáció Angels


„És az angyal, monda néki: Ne félj Mária, mert te kegyelmet találtál az Istennél” (Lukács 1: 30). Angyalok nem önkényesen jönnek és beszélni. Az angyalok szolgáló lelkek is, mondja a Biblia. A „angyal” lehet fordítani, mint egy hírnök. Isten küldte el a messenger, ami Önnek a szavát.

5. VISION (eltűnése valóság)


„És látta YAV jobbján ül vala székében egy könyvet írva belől és hátul, és le volt pecsételve hét pecsét” (Otkr.5: 1) Meg lehet adni Peter, aki imádkozott a tetőn, és beleesett a trance. Mind az apostol tapasztalt hasonló állapot, amelyben Isten szólt hozzá.


„És látta Iosifson, és azt mondta, [hogy] az õ atyjafiai, és gyűlölték még annál” (Byt.37: 5). Isten a mi időnkben sokkal ejti álmok, de nem utalnak az álom könyvek és megtéveszt ő minden álom. Biztos vagyok benne, hogy ha Isten szól egy álom, az ember felébredt észre, hogy ez csak egy álom volt az Úrtól.


Példa. A nő, amikor meglátta lányát a mennyben.


"Isten, aki különböző időpontokban és mnogoobraznogovorivshiyizdrevle ottsamv próféták" (Zsidók 1: 1). Ezt a módszert széles körben használják számos templomok. Számomra Isten nem egyszer szólt jóslat. De gyakrabban volt a tényt, hogy ő az én szívemet. Prophecy nem csodaszer. Nem tanácsolom, minden alkalommal, hogy a probléma a próféták. Ha szembe egy próféta, ne feledjük, hogy nem maga Isten, az Ő edény, akik, mint te, van egy másik időben és más lelki állapot. Ki kell fejleszteni az egyén kapcsolata Istennel.


„Amikor ezt híre külföldön, a sokaság gyűlt össze, és megzavarodék, ibokazhdy hallotta őket beszélni a saját nyelvén” (ApCsel 2: 6)
Inogovoreniya ajándékot, ez nem csak egy módja az imádság.


Példa: A háború alatt, Isten megmentette a gyermekek, az ajándék és prófétai révén a különböző nyelvet beszélnek, a német tisztek. Számos példa van arra, hogyan, miután az utolsó imát a hívők megjelent, a német tisztek adott arra, hogy megszakítja az végrehajtását.


Csak ezt az ajándékot működik együtt az ajándék értelmezése.

9. VOICE a Szentlélek


„Akinek van füle (hallás), hallja chtoDuh úgymond” (Jel 2: 29). Ez az Isten igéje, amit kiejt, hogy velünk gondolatait. Rájössz, hogy ez a gondolat, ami „beragadt” a szív, ez a hang a Szentlélek.

10. A lelkiismeret hangja


„Mert amikor a pogányok, akik nem a törvény szerint a természet törvényei nem, nem rendelkezik a törvény, egy törvény hozzátok magukat: ők mutatják a munkát a törvény írva szívükbe, chemsvidetelstvuet lelkiismeret és gondolataik, a vádolják vagy excusing egy másik) „(Róm 2: 14-15) lelkiismeret, ez egy darab Isten jelenlétét minden ember. Meg lehet „égetni”, megfullad, de Isten vele jön az életünkbe feltámasztja őt.


„És az én beszédem ipropovedmoya nem csábító szavakkal az ember bölcsessége, új bemutató a léleknek és erőnek” (1Cor.2: 4). Mindannyiunknak el kell jönni, hogy a minisztérium a templom egy szív elő, annak érdekében, hogy képes legyen hallani az Úr. És nem számít, hogy ki áll a szószéken. Az Isten szavát, akkor megszólal. És kapsz választ, tanácsot vagy irányt az életben.


13. PEOPLE (hű hitetlenek)

Amikor beállítja hallani Isten, hallja foszlányait kifejezések járókelők és meg fogja érteni, hogy Isten válasza. Volt olyan helyzet, amikor arra gondoltam, szükségem van rá, vagy sem. Felzárkózás ezeket a gondolatokat, bekapcsoltam a TV-t és az első mondat úgy hangzott el a képernyőn, a következő volt: „Igen, akkor nem kell rá!”. Vettem, mint Isten válasza. Túl volt időben és helyen.


Tehát Isten tudja kiejteni bennünket, amikor kommunikálni egymással.


„Szeretném, ha, testvérek, hogy megtudjátok, én chtoobstoyatelstva posluzhilik előmozdítsák az evangélium” (Phil.1: 12)

Gyakorlati tanácsok tanulni vágyó hallani Isten


1. Isten azt mondja a szabadban (Időt és helyet hallani Isten).
2. Az Úr beszélni kezd, amikor már alig várta,
3. kapcsolat Istennel kapcsolatban az emberekkel.
4. Légy óvatos.
5. Resist kétség, amikor elkezdi hallani Isten

Töltsön el egy kis időt ezen a héten a képzésre. Ismerje meg, hogy hallja Isten hangját.

Kapcsolódó cikkek