10 hasznos szolgáltatást, amelynek segítségével twitter-fiók

Íme néhány tényező határozza meg a befolyása a Twitteren:
- A tevékenység a követői.
- Vajon csipog a hozzászólásokat
- Milyen gyakran frissíti a szalag és a jó követői, ha ők maguk követői
- Nem válaszolsz emberek adunk, amit a faladon, stb

Twitter segítségével csak a szokásos eszközök nagyon nehéz kezelni Friends. De van néhány érdekes internetes alkalmazásokat, hogy én találtam, és bebizonyította, hogy nagyon hasznos. Remélem, hogy tetszeni fog, és hasznos lehet.

Most a domain lóg egy üzenetet ajánló Refollow szolgáltatást.

3. twitTangle - rendezés barátok és követők csoporton keresztül (nem létezik)

Ez a segédprogram lehetővé teszi, hogy hozzá egy csoportja a barátok, majd szűrjük őket utoljára frissítve. Ön is létrehozhat egy egyéni, és nem a rendezési bennük. Nagyon hatékony és egyszerű dolog, de egy kicsit nehéz használni.

4. Untweeps - Törlés a listáját, akik nem lettek frissítve X napon

Az egyik legjobb közművek a teljes listát. Szolgáltatás lehetővé teszi, hogy megtalálja a listán szereplő emberek, akik nem frissült a napok számát (a szám maga által meghatározott), és távolítsa el őket automatikusan. Egy nagyon hasznos segédprogram azok számára, akik szeretnék fenntartani egy listát a barátaidnak „élő”. Untweeps

5. Tweet helyezett - megtudja, melyik jegyzeteket tette meg a népszerű, de mi elrontotta az egészet (nem létezik)

Az egyik szolgáltatás, amely segít, hogy figyelemmel kíséri a dinamikája az előfizetők.
Személy szerint azt szeretném tudni, hogy milyen tweet hozott nekem népszerű, és miután néhány ember kezdte tőlem iratkozni. Egy hatékony eszköz annak érdekében, hogy megtudja, mit várnak el az olvasók, és mi nem. Szolgáltatás német, de még ösztönösen, akkor érthető. Ha feszes, van valami különleges varázsa gombot az angol.

6. Retweetrank - kiszámítani a hatékonysága a jegyzeteket

Biztos vagyok benne, hogy segít retweets meglehetősen pontosan kiszámítani a népszerűsége a jegyzeteket. Szolgáltatás mutatja az egész története a bejegyzéseket retweets más felhasználók által a fenti adatok alapján kell kiszámítani százalékában hatékonyságát. Míg számolás algoritmus teljesen tisztázott, de a szolgáltatás vidám és hasznos! Retweetrank

7. Friendorfollow - számítsa ki, hogy valaki, aki kell

Egy viszonylag egyszerű dolog, lehetővé teszi, hogy tudja, ki követ téged, mert akit követni, és hogy ez egy. Ez azt mutatja, a barátok száma (ez kölcsönös, akkor a szeretet), a rajongók (akik követni, nem mindegyik) és foloverov (akinek követi, egymást nem). De én ezt a szolgáltatást nem elég közvetlenül. Én meg a „nagy” a hasonló érdeklődésű felhasználók és meglátjuk, ki teszi retweets. Csak nézd meg, aki mögött ilyen embereket kell, és honnan jönnek. Vegye login „erős” felhasználó, adja, és kap minden a kezedben! Azt is kényelmes, hogy akkor rendezheti a listát különböző kritériumok szerint. Tehát, ha úgy dönt, hogy szerez egy értékes kapcsolat, ez a szolgáltatás az Ön számára! Friendorfollow

Ha nem biztos benne, add, hogy valaki a barátok, vagy sem, egyszerűen használja a szolgáltatást. A könnyű megismerni emberek érdeke. TwtrFrnd

9. Mr.Tweet - talál barátokat az azonos érdekek (nem létezik)

Ahogy azt fentebb már említettük, a jó élet Twitterre összefonódik a követői, és foglalkozik a legaktívabb és érdekes őket. És Mr. Tweet egyike azoknak szolgáltatások, amely lehetővé teszi, hogy fenntartsák a kapcsolatot barátaival. Úgy értem, hogy a szolgáltatás nagyon könnyen képes erre. Szolgáltatás megmutatja érdekes felhasználói profilok és a statisztika, mint például, hogy mennyi az a személy aktív, hogy megfelel-e a tweet, retweets legyen téve, stb

10. Tweepular - a legsokoldalúbb eszköz! (Nem létezik)

Ez a legjobb eszköz az összes fent. Ő mindent tud, amit el tud képzelni, és még az a tény, hogy nem tudja elképzelni! Próbáld ki, hogy az összes többi szolgáltatás mellett is!

№10 gyakran nem áll, ne ess kétségbe, ez egy átmeneti jelenség.

Inspiráció tanult itt:

Használja az egészség! Biztos vagyok benne, akkor kell használni ezt a listát. Várom köszönhetően retweet.

Üdvözlettel, Alexander Alaev

Kapcsolódó cikkek