7 Értékek testékszerek

Testékszerek létezett sokáig, így azt gondoltam, hogy érdekes lenne megosztani az értéke testékszerek! Attól függően, hogy hol él, a személyes preferenciák, hiedelmek, piercing más jelentéssel bírnak. A következők a leggyakoribb értékek piercing. Kellemes olvasást!

1. Stílus és trendek

Valószínűleg az egyik legnépszerűbb piercing értékek követik a trendet, oly módon, hogy megmutassák a stílus! Kamasz lehet nyomás tartozás kap áttört, de ez is egy módja annak, hogy csatlakozzanak a csoporthoz és fogadható el. Én már áttört fülei, de számomra ez azt jelentette követési mód és a kifejezés az én személyes ízlése! Szeretem viselni szép fülbevalót.

2. önkifejezés

Sok fiatal ma nem testékszerek, hogy kifejezzék magukat. Legyen egyedi és saját stílusérzéke, hogy küzd, amit a mi generációnk, és piercing - ez egy kifejezése az érzelmek, hiedelmek, vagy önálló íze.

3. "alsóneműt art"

Piercing a test egyfajta művészet. Nemrég kiderült róla! Mindig tudtam, hogy fehérnemű tetoválás tartják art, de soha nem gondoltam, hogy egy ilyen piercing is egy műalkotás! Vannak őrült tervez a piercing, valamint ott, ahol az emberek nem őket. Manapság, ha talál olyan stílus, szín, vagy ékszer piercing a testén.

4. Szexualitás

Testékszerek okozhatnak szexualitás. Piercing köldök jelentette szexepil, vagy feszült szexi nő, aki viseli. Ma a legtöbb lány viselni őket, mert aranyos, de amikor a nők kezdtek viselni őket, ez azt jelentette, szexualitás! Érdekes ...

5. Vallás

Sok vallásban szükség piercing a tengereken. Legtöbbjük törzsi és pogány vallások, de nem minden. Ha érdekli a vallás, a Közel-Keleten és Ázsiában, akkor veszi észre, hogy nem minden vallás igényel testékszerek, de sokan, akik követik ezeket a vallásokat, akkor szúrja a testrész, amely előírja a vallás, hogy megmutassák egységét és a kommunikáció.

6. Kultúra

Vannak, akik a piercing, vagy már van, mert a kultúra. Indiában, az orr piercing nagyon népszerű, különösen a nők körében ... Egyes törzsek Afrikában áttört alsó ajkát, és még nyúlik! Attól függően, hogy a kultúra és a helyét a piercing ad nagyszerű választás, ha ragaszkodni hagyományok!

7. World Records

Hülyén hangzik, de néhány ember nem a piercing, hogy meg világrekordot vagy verte meg! Előfordul, hogy a piercing lehet átmeneti, de ha megnézzük a tényeket világrekordot, akkor megjelenik egy nagy szám a férfiak és nők szerte a világon, akik megtartják rekordok! Ha úgy dönt, egy ideiglenes piercing, akkor ne feledjük, hogy a belőle nyomainak és hegek nem tűnnek el.

Kapcsolódó cikkek