10 Játékok és szórakozás az új 2019! Hogyan szórakoztatják a vendégeket az új év - Kezelési Record

Kedves barátaim! Megosztom veletek újévi szórakozást! Ezek szórakoztató alkalmas az Ön számára, ha tölteni a nyaralás otthon, ahol között egy asztal és egy TV egy kicsit a szabad hely, ha az összegyűjtött rokonok és barátok évesen 2.

SO nekem ma sokat. Ő fedezi a fejét. És ahogy tartottak az ünnep NG? Dőlj hátra, értetlenül nézte a tévét, vagy a szórakozás? Ha igen, akkor mondd meg, hogyan? Nos, Fantin tiszta. Újévi jóslatok. És ha a vendégek jönnek? Törvény a jelenet? Kitaláltam az egyre programmu.Kak én leszek játékmester előadóművész) Chef (egy kicsit), és a Santa Claus. ajándékozás. By the way, ha vannak.

Újévi ünnepek repült egy mig.My ház nem ül, minden nap, ahol bármit elment sétálni, szánkózás, vagy valaki egy látogatást. Az első egy matiné a sadike.Moy Marik ben Mikulás (megírt), tánc a tánc „zenét Télapó” .Most.

Poszterek gratulálunk és minden jót kíván. Ezeken plakátok látogató levelet üdvözlet és kívánságait a gyermek, hagyja ujjlenyomatok, rúzs és mindent, ami eszébe jut a vendégek. Vidám és szórakoztató szórakozást a vendégek számára. Készült.

Uraaa! Az első nap a tél) Tettünk egy egyszerű doboz Advent (vett egy cipősdoboz, és ragasztószalaggal csomagolópapír, nyomtatott és ragasztott nagyapja / Santo, hogy elkezd számolás) 31 napig. Kölykök lesz minden nap a pecsét matrica kört, és.

Új év - a legtöbb mágikus ünnep! Ezen a napon, a gyermekek és felnőttek várják a csodát! Hívja egy mese a házban, szórakoztatják magukat és gyermekeiket, hogy jöjjön Atya Frost és unokája, a Snow Maiden. Kínálunk, hogy a nyaralás.

Kapcsolódó cikkek