Milyen eredmény végződött labdarúgó-mérkőzés között Oroszország és Norvégia, az örök kérdés, kérdés-válasz,

Az egyetlen cél az orosz csapat szerzett középpályás Petersburg „Zenith” Oleg Shatov a negyedik percben az első félidőben. Focista kapta a labdát valaki tizenhatosán, rendezi és lövés rosszul. De a második kísérlet még mindig sikerült elküldeni a labdát a bal alsó sarokban a cél - 1: 0.

Az év második felében, az edző egy pár összetétele módosul, és 15 percre az ülés előtt, kénytelen volt változtatni kapott kevés kárt Vaszilij Vlagyimirovics Berezuckij. Ez befolyásolta a minőséget a játék a csapatnak, ezt követte a kihagyott labdát. Gamst Pedersen a szélről lógott egy labdát az irányt a 11-es jelet, ahol mindenekelőtt ugrott társa Anders Konradsen - tette mozdulattal küldte a labdát a hosszú sarokba Akinfeev.

Oroszország edző Fabio Capello tenni a játékot összetétele a következő: Igor Akinfeev, Eshchenko Andrei, Sergei Ignashevich, Vaszilij Vlagyimirovics Berezuckij, Dmitrij Kombarov, Denis Glushakov, Victor Fayzulin, Alexei Ionov, Oleg Shatov, Alexander és Alexander Kerzhakov Kokorin.

A csere ki Alekszej Kozlov, Maxim Kanunnikov, Alexander Samedov, Alan Dzagoev, Andrey Semenov.

A karszalagot a játék megjelent védő Alekszej Vlagyimirovics Berezuckij CSZKA Moszkva. Cseréje után 75. percében Berezutski átadta a karszalagot, hogy társa a csapat kapusa, Igor Akinfeev.