Gladiator "Volga" keresztbe

Gladiator "Volga" úszott. Új kabala boldog lesz a „Spartacus”

Forrás: Szovjet Sport

Azonnal Dzyuba fejléc rázta meg a mezőnybe. A tulajdonosok nyomásfokozásban - és úgy tűnik, hogy a cél elkerülhetetlen. De pontszámok Volzhanin Alex csizmát. Védőfelszerelés ásít csatár, és utána Karyaka át közelről Dikanya hajtásokat. Miután egy gól Sapogov rohan a sajtó doboz és lemérjük bólintott. Ugyanakkor futballista, aki tekintetét kíséri a gladiátor mutatja gesztusokat két kézzel: bezárja a szájuk. Ki, kíváncsi vagyok, megfontolt Alex?
Alig hallható a sípot a szünet, Emery fürgén irányul, hogy az öltözőben. Úgy látszik, komoly állítások az osztályokon az első félidőben.
Másodszor. TALISMAN hozott jó szerencsét
A „Spartacus” szünet gratulál a veterán Anatolij Isayev 80 # 8209; évfordulóját.
- Love, a becsület és a remény, ami örömet, - az általános igazgatója a klub Valerij Karpin.
- Szeretném, ha a „Spartacus” megváltoztatni ebben a szezonban ezüstérmet arany - felelős Isaev.
Az ilyen kérelmeket hatalmas Luzsnyiki képernyőn - ez csavarja interjúk rajongók, előtt rögzített a mérkőzésen (rendes know-how).
A szünet után a „Spartacus” továbbra is pazarolja pont. A legtöbb támadás, mint az első félévben, a kitöltött nagy dobás, hogy Dziuba és Emenike.
Ahhoz, hogy a támogatás a „pólusok” kiadás welliton (ahelyett De Zeeuw), és a „Spartacus” mozgatja a játék három ütő. Dzyuba visszaköltözik csak az előírásoknak, és a sötét bőrű előre kötelessége a központi köre. De még ez a modell a siker sverhatakuyuschaya játék hozza - számláló kínál pillanatok még érdekesebb. Úgy tűnik, hamarosan elsüllyed, és a házigazdák a „Volga”, de mint egy csavar a kék oszlik McGeady távoli lövés a bal alsó sarokban - 1: 1. Gladiator boldogan ugrik a szélén, és legfeljebb a végső sípszó, még mindig több, mint 20 perc alatt.

Idegek elérte a határt - a csapat szinte nem konvergálnak a közelharci azt a tényt, hogy a „Spartacus” nem kiütötte a labdát, amikor az egyik vendég feküdt a gyepen. Passion hűti a kiállító bíró felbujtói „mustár”, de volzhane újra és újra folytatni „érés” ... Hozzászólások kitüntette magát Sapogova stadion becslések jégeső síp. Síp és a bíró - a büntetés lő le póttag Ari. A „pont” megfelelő Dmitrij Kombarov és fújja be a jobb sarokba a büntetés helyszínen - 2: 1. A második mérkőzés a sorban, „Spartacus” elkapja a győzelem az utolsó pillanatban. Egy új kabalája - Gladiator - egy boldog egyet a piros és fehér.