8 véleménye arról az elnök a moszkvai, futópad, Leningrád Prospect, 33 lyukú

Törölje a régi elromlott fogak. Az orvos tanácsát nem öblítés, ne mássz, a nyelv nem érinti. A szavak az orvos a fájdalom kellett adniuk a harmadik napon, ha nem kell megismételni a kezelést, valószínűleg fejleszteni szövődmények. Ma, a harmadik napon, úgy éreztem, szabálytalanságok a lyukba. A szabad szemmel látható a fehér darab. Amikor közelebbről megvizsgáljuk, kiderült, hogy darabjai a fogak fal tapadó gumi. Azt hiszem, ez az oka, hogy nem halad a fájdalom és az esetleges komplikációk. további ›

Kerestem a keresők és a dinamó fogászati ​​implantáció Moszkvában. Beleütközött a klinika melletti elnöke Dinamo Metro. A legjobb fogorvos Moszkvában, ahol voltam. Közel a metró, óvatos, fogászati ​​kezelés fájdalom nélkül és normál áron kezelésre. Tettem fogfehérítés zoom tartott protézisek, hogy szüksége van rá. Ahogyan azt a tanácsot kaptam eltávolítását bölcsességfogak. Azt hiszem, el fog jönni, hogy távolítsa el. Jó orvos - hála nekik!

Nem elég rám már 3 alsó fogak 2 egyfelől, 1 - a másikon. Sokáig azt gondolták, és úgy döntött, az implantátumok között, és a híd. Konzultáltam számos orvosok, mint mindig -, hogy hány ember, annyi vélemények ... Ennek eredményeként, hallgatni Andrei Nyikolajevics elnöke Dynamo, megállt az implantátum. Igen, ez sokkal drágább, de hogy a híd kell őrölni le a szomszédos egészséges fogakat. Számomra ez elfogadhatatlan, így azután, hogy hoztam egy döntést. Ezen túlmenően, a megfelelő ellátás implantátum. további ›

Volt néhány bonyolult bölcsességfogak nem minden orvos vitték ezt több, és nem hajlandó garantálni, hogy nem lesz komplikáció. Amikor idejöttem, ez már a tanácsára azt mondták, hogy az volt a műtét, részletesen kifejtette, hogy mit kell tenni, és miért. Magabiztosan mondani, hogy mi nem kell félni semmitől, és mentem, hogy nem a művelet a fogászatban. Ennek eredményeként, 3 órán át töltöttem a székre, de nem fájt, aztán jött a vizsgálat, minden jól gyógyul. Nem, illetve szövődmények.

Kapcsolódó cikkek