7 Ways, hogy taszítják a negativitás, rusbase

Tudod, ezek az emberek. Bizonyára velük dolgozni, élni vagy időt. Ők panaszkodnak, törés, kritizálni, és azzal vádolják az egész. Úgy tűnik, hogy ezek az emberek mindig nézd meg a világ túl cinikus. Ön még nem fáradt?

Sajnos, ez is része a mindennapi életünkben, amit meg kell tanulni kezelni. Itt van hét módja, hogy segítsen kommunikálni általában negatív gondolkodású embereket, és ne veszítse el az önkontroll.

Amikor a forrás kezd negatív, tisztelegni a fájdalmat, majd átvált egy másik téma. Mondja szívemből: „Ó, nagyon sajnálom, hogy hallja, hogy” majd hez valami pozitív, „menjünk el egy csésze kávét, és megvitassák a projekt. Érdekel, hogy hallani ötleteit ebben a témában. "

2. Dicséret

Ne ösztönözze a negatív viselkedést, de dicséret a férfit, hogy ő már megbirkózott ezzel, vagy ez a helyzet. Mondj valami ilyesmit: „Wow! És amint sikerül megbirkózni a helyzettel, mielőtt elszabadult!”. Egy ilyen megközelítés viszont a beszélgetést még pozitívabb irányba.

3. kifejezi részvétét

Ön is kell aggódnia valami ilyesmi, mit panaszkodik mondta. Share incidensek életét, különös tekintettel a pozitív eredményt. „El tudom képzelni, milyen érzés, hogy megtörje az autó reggel. Velem ugyanez történt a múlt hónapban, de nem találtam meg az ideális mester. Szeretné, hogy a számát? "

4. Ismételje meg a fenti

A leginkább bevált módszer - otzerkalivat semmit, hogy azt mondja a forrás. Talán nem veszik észre, hogy beszél negatív módon. Ebben az esetben, akkor a következőket mondhatjuk: „Úgy tűnik, hogy kísértetiesen fáradt akkor felkérik, hogy beszéljen a különféle találkozókon. Vagy úgy gondolod?”. Talán az interjúalany azt fogja mondani valami ilyesmit: „Nem, én nem értem rá.” Majd megkérem, hogy magyarázza, mire gondol.

5. Az ajánlat a segítséget

Lehetséges, hogy a panasz - ez egy komoly segélykiáltás. Sokan nehezen segítséget kérni, mert félnek, hogy úgy tűnik gyenge és haszontalan. A támogatási igény, akkor öntjük a negatív. Ha azt szeretnénk, és készek támogatni, javasoljuk azt. Talán ez az, amit kell tőled és.

6. Állítsa a témában

Vegye hallottam, és lépni egy pozitív téma. Mondj valamit, mint ez: „Sajnálom, hogy volt egy harc Philip. Remélem lesz képes összeegyeztetni a különbségeket. És hogy Ön és családja fogja tölteni a hétvégét?”. Akkor azonnal folytassa a következő téma.

7. Resist

Ha fáradt hallgat valakinek a problémákra, jelölje meg a határokat, és ne vegyenek részt a valaki másnak a dráma. Diplomatikus lenni, maradj semleges színekkel (anélkül, harag, frusztráció és erőszakos reakciók). Mondja a másik fél: „Ez olyan érdekes?” Vagy: „Minden tényleg így van?”. Nem töltenek sok időt próbál hallgatni valaki panaszt nem létező élet. A nyugalmat és a termelékenység sokkal drágább. Állítsa be a határidőt, és ragaszkodni hozzá. Ha a munka, mondjuk így: „Nagyon sajnálom, hogy ezt hallom. Nagyon vissza, hogy az én projekt. "

Ha a személy folytatja nyafogás, készek viselkedjenek kitartóan. Állj fel, hogy több helyet közted és elkezdik gyűjteni. Mondd: „Nem bánom, hogy beszéljen, de a munka nem vár.”

Állandó pozitív hozzáállás segít, hogy ne leragadni egy furcsa csüggedés. Ne ösztönözze a negatív viselkedést, hogy jobban lássa a módját, hogy kijátssza a nyomasztó életfelfogás, és azt találjuk, hogy az érzések a beszélgetés volt a legkellemesebb.