5 véleménye a magánpraxis Dr. Agarkova Moszkva, Preobrazhenskaya, Bukhvostova 1.

Dolgozom, közel a metró területén a színeváltozás, de itt van egy 5 perces fogorvos Agarkova. Nos, nemrég történt, egy darab elülső foga tört! Erre azért volt szükség, hogy sürgősen forduljon, majd 2 percre a metrótól Preobrazhenskaya tér fogorvos Margarita Agarkova. Leegyszerűsítve Hollywood héjak. Tooth, mint új korában! Köszönjük!

Mint mondják, nem véletlenül az, aki nem csinál semmit. Nem tudom, hogy milyen esetekben az egyes betegek Agarkova szekrény Preobrazhenskaya téren, de én mindent jól csináltál. A fogak nem fut. Kép nélkül itt csak nem csinál semmit. Sajnálom az összes beteg fogak, de a kezelésére van szükség. Itt vagyok kb. Szánj időt, és nem fut a helyrehozhatatlan. A Margarita Jurevne alacsony íj. Elena.

Bár ez egy kis fogászati ​​klinika, de mint mondják, a kicsi, de értékes. Ez nem tesz mindent „a folyóba”. Itt megtalálja az összes külön-külön. És egyéni megközelítés. Ami persze nagyon szép. De a legfontosabb dolog az, minőség és alacsony ár. Ezen túlmenően, a fogászati ​​magánpraxis Orvosok Agarkova nagyon kényelmes - közel a metro Preobrazhenskaya téren. Azt javaslom.

Kapcsolódó cikkek