5. A fő tanulsága az exkluzív képzés Tony Robbins

5. A fő tanulsága az exkluzív képzés Tony Robbins

Tony Robbins - nagyon becsületes utat és sikeres edző és edző a világon. Az ő személyes coaching már 16 elnökei országok Oprah Winfrey, Andre Agassi, Donna Karan és sok más híres sportolók, politikusok és üzletemberek. Tony Robbins Személyes edző érdemes $ 1.000.000.

A legdrágább és a mélység a képzés Tony Robbins - „Date With Destiny” csak egy-két alkalommal egy évben, és a képzés költségeit kezdődik US $ 5 000. Ha nem tervezi, hogy látogassa meg ezt a felejthetetlen esemény - egy rövid áttekintést a leghatékonyabb technikákat és módszereket, hogy Tony tanít 6 napos képzés. Az alábbiakban az én fordítása a cikk jelentenek közvetlen résztvevője a képzés.

Tehát leplet a függönyt, és megosztani a titkot a legerősebb intézkedéseket a személyes növekedés a világon.

  • 1. Kinek szeretet vágytam, mint egy gyerek, és mit kell még eredményeként kialakult ez?

Ez volt az egyik fő tanulsága az elején a szeminárium - akkor tudja igazán értékelni a szeretetet, az az apa vagy az anya? Mi személy kellett lennie, hogy a szeretet és jóváhagyása egyikük? Ha volt, hogy egy támogatás, valamint az édesanyja, található egy depresszió, vagy még soha nem volt képes megvédeni álláspontjukat, mielőtt a harciasság th apa, akinek szeretete és tisztelete próbált keresni a jó minőségű az iskolában - valószínűleg még mindig öntudatlanul él ugyanazon minta, még akkor is, mint egy felnőtt. És azt is megszerezte számos követelményt, hogy próbálunk megfelelni ennek vagy annak a magatartás, amely segít jobban érzi magát. Tony Robbins azonosítja 6 fő emberi szükségletek: a szeretet és a meghittség, a stabilitás, a sokféleség (új) fontosságát, a fejlesztés és a hozzájárulást.

5. A fő tanulsága az exkluzív képzés Tony Robbins

Én, mint sokan mások értékelik, mennyire fontos a stabilitás és a legjobban. És amikor ez a fő hajtóerő, akkor valószínűleg keresni csak azokat a helyzeteket, ahol képes lesz arra, hogy mindent irányít, és ahol úgy fogja érezni fontos és különleges. Az alapja a legtöbb az én döntések és viselkedés volt a vágy valamilyen módon kielégíteni a két követelmény. Ezért, még ha azt gondoljuk, hogy a célunk, mint például: pénz, lefogy, vagy nagy hozzáállás - ez csak azt jelenti, hogy az általunk használt, hogy megfeleljen a valós igényeknek. Megadhatja, hogy minden a pénz a világon, vagy egy tökéletes test, és mégis boldogtalanok, mert amit igazán kell, hogy nem kap (amely szerint Tony Robbins mindannyiunk számára a végén -, hogy úgy érzi, szeretett).

Tony tanítja, hogy még ha a régi hierarchia igényeinek lehet a kényelmes bizonyos helyzetekben az életed, akkor is zavarja a Vashemudalneyshemu támogatása és fejlesztése. Ezért az alapvető kérdés - „Mi a két követelménynek kell most a legfontosabb, hogy változtatni az életed, annál jobb? És ha meggondolja hierarchiája igényeit - mi fog változni az életedben?”.

Ha beszélünk nekem -, hogy tegye a szeretet és a meghittség helyett jelentőségű, és a helyére a stabilitás a fejlesztés - volt az a megoldás, hogy hozza közelebb az élet, hogy igazán vágynak.

Ez egy nagyon értékes kérdés számomra. Hol van a fő hangsúly az életben? Mi is pontosan akkor folyamatosan összpontosítva? A kulcskérdés - ez a kérdés tudatlanul akkor folyamatosan azt kérdezi magad benne, és aki irányítja a többsége a döntések és az élet stratégiákat.

A régi kulcskérdése az volt: „Hogyan tudom bebizonyítani, hogy képes vagyok és méltó?”.

Úgy éreztem, hogy ha nem tesz valamit nagy az életedben, vagy ha nem vagyok szuper sikeres -, hogy az életem értelmetlen lenne, és soha nem fogom érezni önmegvalósult és tiszteletben tartják. Jó ebben a kérdésben az volt, hogy kényszerített, hogy lépjenek előre, és épít szabványok a maga magas szinten. Gyenge volt ezen a téren, hogy ő kitéve nekem óriási nyomás nehezedik, és attól tartanak, hogy soha nem leszek elég jó. Ez a kérdés diktálta nekem az én fent említett követelmények és stabilitásának fontosságát.

Az új kérdés mára: „Hogyan értékelik magam több minden pillanat az életemben, és tudom értékelni az előrelátás és támogatás Isten (az Univerzum) még?

Ez az új kulcskérdés segít, hogy az erőforrás állapot, csökkenti a szorongást és ad egyfajta nyugodt, hogy jön át az az érzés, hogy én küldték meg a helyes utat, és milyen messzire mentek az életemben - ez bizonyíték arra, hogy én tényleg képes - és azt kell értékelni azt még azokban a pillanatokban, amikor én meg negatívan.

  • 3. ... ..lyubaya mondat, amit hozzá a szó után - ez az, aki akkor lesz

Tony meghívott minket egy különleges, mondja - egy kifejezés vagy mondat, amit meg kell mondani hangosan összekötő fiziológia - általában a heves ugrálás és mindig állva. Tony meg van győződve arról, hogy ez a leghatékonyabb eszköz az új ötletek magáról, mivel magában foglalja a neurológia és a fiziológia. Azt állítja, hogy csak tudni - nem változik semmi, akkor szóltam hangosan, aki azt szeretné, hogy legyen, és az ilyen érzelmi intenzitását, hogy valóban hisz abban, amit mond. Folyamatosan kiabálva mi állításokat, és azt is kérte, hogy kiabálni minden halad a gyakorlati képzésben, és még lefekvés előtt és ébredés után. Példaként adta Tony hosszúak voltak, és ritmikus, de magam választottam egy egyszerű „Biztos vagyok benne, - bátor vagyok - erős vagyok”, mert ezek pontosan a tulajdonságokat, hogy szükség van annak érdekében, hogy élni az életet akarok magamnak. És próbáltam mondani nekik hangosan, és minél gyakrabban.

Annak érdekében, hogy meghatározza az értékét, akkor kérdezd meg magadtól egy egyszerű kérdés - „Mi számomra a legfontosabb dolog az életben?”. Ez a kérdés vezet, hogy mit értéket leginkább - az érzelmi állapot, amit leginkább a vágy. Azt lehet mondani, „a család, a szerelem, a pénz ..”, de a szeretet a végső érték, amelyre törekszenek, és a család és a pénz - csak egy eszköz, hogy úgy érzi, ez az állapot (pl szeretet, a biztonság, a tisztelet, a boldogság). A tanulság az, hogy nagyon gyakran az emberek töltik minden idejüket és erőfeszítést, hogy az alapok, mint a pénz - ebben az esetben nem éri el a valódi vágyak (szélső értékek). Az én személyes értékek, amelyeket tettem mindenek felett volt a biztonság, intimitás és a függetlenség. És nyilvánvaló volt abból, ahogy éltem. Nagyon óvatos voltam a pénz, hogy a pénzügyi biztonság, és ez is garantálja nekem függetlenségét. De ugyanezek értékek sokkal mentett meg attól, fejlesztések az élet más területein. Például én mindig is félt kockáztatni a pénzét, vagy kockázatot jelent a vállalkozás. Ez adta a lehetőséget, hogy észre érdekes. Szintén a függetlenség akadályozta meg, mivel nem engedi meg, hogy fogadja el segítséget, támogatást, és engem nagyon büszke. És én sem tudom mondani, hogy hány személyes kapcsolatok az életemben sérül.

Így tegye fel magának a kérdést - milyen értékeket kell lennie a tetején a értékhierarchiát érdekében, hogy létrejöjjön egy élet, amit keres? És milyen értékeket kell távolítani le vagy általában? Az én esetemben, eltávolították, és helyébe a stabilitást a fejlődés. Otthagytam a közelség és hozzáadjuk a játékosság (mivel kis móka ez nagyon hasznos lenne az életemben), valamint a bátorság (ahhoz, hogy a kockázatokat). Azt teljesen eltávolították a függetlenség és hozzáadjuk a szenvedély.

Tony egy különleges hangsúlyt fektet arra, hogy ha nehéz dönteni - ez annak a ténynek köszönhető, hogy nem vagyunk biztosak, vagy nem tudom az értéküket. Átértékelése a értékek nagyon fontosak voltak, hogy világosan megértse, hogy milyen dolgok és lehetőségek az életemben, most szeretném, hogy legyen egy nyitott, de abból, amit szokások és minták szeretnék feladni. Könnyebb mondani, mint megtenni, de még felismerni és elfogadni ezeket a dolgokat - az első lépés, hogy kezd megváltozni.

Miután m s határoztuk értékeinkkel - Tony kifejtette, hogy hozunk létre egy speciális „szabályok” - amely a hiedelem, hogy ez megtörténjen, hogy mi is találkozunk (tapasztalat) a fejezetek Nye szükségletek és értékek, és jól érzi magát .

Például, hogy valaki inkább érzi a szeretet egy másik személy lenne: „Mi mindig beszélni a legmélyebb intim téma, mi kell egy csomó szenvedély és az adott személy, hogy elmondja, hogy szeret, legalább 5-ször egy nap” . Egy másik, ugyanazok az emberi jogok érezni a szeretet: „Azt fogja érezni, a szeretet, amikor egy szeretett reagálni fog az én kis kéréseket, például, hogy ki a szemetet, vagy gyümölcsöt vásárolni az út.” Mit gondolsz, ki az a kettő fogja érezni a szeretetet gyakrabban? Kérdezd meg magadtól, talán a bonyolult szabályok megakadályozzák úgy érzi, boldog, szeret, és a sikeres gyakrabban, mint ti?

Különösen fontos az, hogy ha építeni az életét, és szabályokat, hogy azok függnek a dolgok nem tudja irányítani a 100% - akkor feltétlenül fog szenvedni.

Ezért Tony megkért minket, hogy hozzon létre egy új élet szabálya, amely lehetővé tenné, hogy a pozitív érzelmek tapasztalat minden nap. Például: „én közel érzem valahányszor közli nyíltan másokkal, vagy bármikor, amikor azt veszi észre mások a meleget és a jóság.” A legtöbben már felér sok szempontból rosszul érzem magam, és így néhány módszer, hogy nagyon jól érzem -, hogy tud élni egy nagyon sikeres élet, és még mindig úgy, mint egy hiba, mert az összes bonyolult szabályok, amit kitalált magának. Tehát ha azt szeretnénk, hogy élvezze a pozitív és egészséges érzelmek - változtatni azokat a dolgokat (szabályok) kell történnie ahhoz, hogy jól érezze magát, és nem volt olyan rohadt nehéz, hogy boldog legyen.

A képzés is végtelen számú hasznos eszközöket és gyakorlatokat, de ezek 5 óra kezdődött számomra a legfontosabb.

És végül még néhány idézet a képzés, ami egy nagyon mély benyomást tett rám:

  • A minőségi életed egyenesen arányos függ a változatossággal (új), akkor vegye az életedben
  • Ha bármely területen az életed úgy érzi a fájdalmat - ez csak egy felhívás a növekedés és a fejlődés ezen a területen
  • A siker nélkül a teltségérzés és realizovanna - hatalmas visszaesés
  • Akkor nem kell félni, és hálás, ugyanakkor

Kapcsolódó cikkek