26 Kg! Törtem a zsírsejtek! Kinyitom neked a titkot! Saját fotó előtt és után!

Fogytam! Szeretném mondani egy kicsit magukról.


Úgy történt, hogy a tizenkét éves voltam, elég teljes, de valahogy nem igazán érdekel. Amikor a tömeg meghaladta a védjegyet 65 kg, az akkor magassága 158 cm nem tulajdonított nagy jelentőséget. Szóval nem figyelni rá, amíg a tömeg még nem érte el a szintet 85 kg magasság 164 cm.


És úgy lett.


Aztán ülni este, enni füstölt borda, senki sincs otthon. Úgy döntött, hogy a bérleti és a meghajtó, hogy filmet nézni útközben futott vásárolt csokoládé 200 gramm, és a nagy zseton. Nézzen meg egy filmet, enni, és eszébe jutott, hogy valahol a kamrában vannak mérleg.


Úgy döntöttünk, hogy a mérleg. És amit láttam - 85,6. A horror! Kibicsaklott, kimászott és a chips akár sokk vagy valami mást, ők voltak a WC (bocs a részletekért).


Az első alkalommal én tényleg rájöttem, hogy kövér vagyok. És úgy döntöttem, hogy vele valamit. Eredmény - 26 kg, csökkent az év során. Most a súlyom 59 kg, de szeretnék, így nem volt 50. továbbra is küzdenek a túlsúly, de nehezebben, mint az első.


Én kizárták az élelmiszer komplex szénhidrátok és hagyjuk egy kis összeget. Az első hat hónapban nem evett semmit sült, zsíros vagy bármi hasonló kalória. Azon a napon, étkezési mintegy 1300 kalóriát. Aztán elkezdett enni mindent, de nagyon kis mennyiségben.


Súly csendesen esett.


Been stagnálás tömeg, néhány öt napig tartott, néhány 20. nem voltak meghibásodások. Az ünnepek alatt, ettem, amit akart, és még éjszaka is, de a következő nap, hogy a böjt napján molokochae, és a nap alma vagy joghurt.


Tragikus és a vad bolondság Sport és ez vezetett a kis striák és kisebb a bőr megereszkedett. Az elmúlt hat hónap során a step aerobic háromszor egy héten háromszor azonos edzőteremben.

Nem azért írom ide, hogy dicsekedni, de csak őszintén remélem, hogy az én történetem segít valakinek, így a motiváció vagy ösztönzi.

Saját fotó előtt és után:

Kapcsolódó cikkek