20. Idézetek a nagy Bruce Lee, aki megüt jobbra a cél

20. Idézetek a nagy Bruce Lee, aki megüt jobbra a cél

Ő lett híres az egész világon, mint egy férfi, hogy újraéleszteni érdeklődés a hagyományos harcművészetek Kína. Bruce Lee szentelte életét, hogy a fegyelem, a keresés a tökéletesség és az igazság.

Bruce Lee fejlesztette ki módszerét harcművészeti nevezett Jeet Kune Do, vagy a "The Way of the Fist lehallgató". Filmjei, interjúk, és különösen a személyes varázsa sokat tett elterjedt divat a harcművészetek egész nyugati világban.

Szeretnénk nyújtunk 20 legjelentősebb idézetek Bruce Lee:

1. A pokolba körülményeket. Azt lehetőségeket teremt.

2. A cél nem feltétlenül érhető el. Néha csak egy irányba halad.

3. A jó harcos - nem valaki, aki feszült, és azok, akik készen állnak. Nem hiszi, és nem álom, készen állt, hogy bármi megtörténhet.

4. Meg kell lennie a képzés, ahelyett, hogy a testmozgás. Meg kell, hogy szabad. Ahelyett, hogy bonyolult a formája legyen egyszerű kifejezéseket.

5. Wise képes arra, hogy több olyan ostoba kérdés, mint egy bolond képes talpra a bölcs válasz.

6. Mit gondol, és így lesz.

7. Tanulom, hogy megértsék, nem pedig a bíró. Nem tudok vakon követik a tömeget, és megteszi a megközelítést.

8. Ha szeretem az életet, nem vesztegeti az idejét - az idő valami, amely az életünket.

9. A harc mindig nyer spontaneitás. Tömés mindig veszít.

10. A hibák mindig megbocsátani magamnak, ha csak létezik a bátorságot elismerni.

11. Ha azt mondom, hogy én vagyok egy nagyszerű fickó, azt hiszed, hogy kérkedő. Ha azt mondom, hogy nem vagyok ér semmit, akkor tudja, hogy hazudok.

12. Ha nem akar megbotlik holnap, az igazat ma.

13. Mozgás, mint a víz. Fázik a tükörben. Válaszolj, mint a visszhang.

14. Semmi sem létezik, kivéve az itt és most!

15. A puhaság nem bontható.

16. A vereség - nem egy vereség, ha nem ismeri fel, mint az elméjükben.

17. Nem számít, mit ad, fontos, hogy hogyan adsz.

18. Boldog nem az egyetlen, aki a legjobb, és az egyetlen, aki eltávolítja a legjobb, amit az.

19. összegyűjti az összes nagy tanító együtt egy szobában, és ők is egyetértenek mindenben egymással. Gyűjtsön azok a diákok, és azok körül lesz vitatkozni egymással.

20. A legfontosabb, hogy a halhatatlanság - elsősorban az életet méltó memória.

Kapcsolódó cikkek