1 protézis

Elmentem a gyermek a klinikára, és most nagyon csalódott! Orvosok nem tudja, hol ponabrali. Miután elment az orvoshoz, azt mondta, ponadelat ilyen üzlet, a következő napon alakult fluxus és horror kellett menni egy másik magánklinikán kijavítása érdekében a hibákat a tapasztalatlan szakemberek! Ma megint eljött egy másik orvos, és ismét győződve arról, hogy minél jobban oda vagy lábbal! Töltöttem egy fél órát a széken, hogy kibír engem kitöltésével 5 perc alatt. fennmaradó időben hallgat boltavnyu orvosok! Anélkül, hogy hogy volt, az orvos tett, hogy már az elme és a megoldást a problémámra egyszerűen nem marad idő, és ő küldött nekem! azt mondják, az idő múlik! Elmentem, hogy megértsék, a végén, és igazgatónő durva volt! Sehol ilyen személyzet még nem láttam!

Hasznos volt a vélemény? Igen 0/0 Nem

Protézis: a lehetőségek a modern fogászat

Hiányában a foga van egy komoly probléma, mind a kozmetikai szempontból, valamint a fogászati. Ez ahhoz vezethet, hogy malocclusion, elmozdulás a fogazat vagy károsodása az íny. Szerencsére a modern fogászat lehetőséget nyújt a fogpótlások. Fogsor teszi szinte teljesen helyettesíti a valós fogak.

A legtöbb klinika kínál protézisek Gayva használatban hidak vagy koronák. Anyaguk különböző anyagok, beleértve a fém, műanyag és kerámia. Bridge jön létre két egészséges fogak és rögzítve vannak. A korona van szerelve közvetlenül a fogínyt. Ebben az esetben, ha a fog nem teljesen megsemmisült, héjak használnak. Ez a vékony lemezek, amelyek rögzíthetők az elülső oldalán a fogak, helyreállítása a megjelenését és a részlegesen visszaállítja a funkcióját. Radical módszer protézisek, amely lehetővé teszi teljesen vissza fog funkció beültetése - beültetésre mélyebb rétegeibe szövetspecifikus titán pin, amelyet azután szerelve a koronát. Az ilyen fogak teljesen megkülönböztethetetlen a jelen, köztük a érzeteket.

Kapcsolódó cikkek