Word Cup - mi a csésze szó, példák használat

Word Cup áll, 5 betűt: Régebben egy

Jelentése a szó jutott. Mi a pohár?

Cup, ivás edény bor ősidők óta ismert Európában és Ázsiában. Az eredeti célja K. okozott ünnepélyes szigorúságát formában; felsőtestét (gyakran fedővel), főleg a láb vagy a támogatás, felfelé húzódik.

Cup - iható hajó, amelynek felül eltérő törzs (kupakkal) a lábát, vagy állni. A csészék díszített dísz, faragás, vésés, festés.

Cup - ivóvíz tartály (fém, üveg, csont), ősidők óta ismert Európában és Ázsiában. Felsőtestét (gyakran fedővel), főleg a láb vagy a támogatás, felfelé húzódik.

Ligakupa - sport bajnokság csapatsportok (labdarúgás, röplabda, kézilabda, stb), amely szerint zajlik a pohár rendszer bizonyos országokban. A legismertebb futball.

Stanley-kupa (született Stanley Kupát.) - jégkorong díj, amelyet évente a győztes a rájátszásban sorozatában National Hockey League. Kezdetben a kupa volt az úgynevezett „Hockey Challenge Cup» (Dominion Hockey Challenge Cup).

Spengler-kupa - a világ legrégebbi nemzetközi jégkorong tornán. A verseny kerül megrendezésre a svájci város Davos minden évben a különbség a katolikus karácsony és újév.

Spengler Cup (Spengler Cup) - a legrégebbi európai klub csapat a bajnokság. Alapítójáról elnevezett - a svájci orvos Karla Shpenglera, nagyon szereti a jégkorong.

1979 Challenge Cup

1981 Canada Cup

Németország jutott (jégkorong)

DFB Kupa (németül: Deutschland jutott.) - éves jégkorong bajnokság a nemzeti csapatok, Németországban tartott. Által szervezett versenyeken a német jégkorong Unió (it. Deutscher Eishockey-Bund) és tesztelt 1987 óta.

BEK Jégkorong

BEK Jégkorong (European Champions Cup) - európai klub labdarúgó torna jégkorong a csapatok - bajnokai az egyes országokban. Úgy ítélte meg, 1965 óta égisze alatt a Nemzetközi Jégkorong Szövetség.

Azokban az években 1962-1963 vette 8. felhívni az európai kupa, a főbb európai Kupa versenyen. A trófeát kapta meg a „Milan”, aki megnyerte a végleges „Benfica”, a harmadik alkalom, hogy részt vegyenek a versenyen döntőbe.

Európa Kupa. Alapítva 1965-ben kezdeményezésére a német Német Szövetségi Köztársaság Hockey Unióban, különösen G. Sabettski. A Bajnokok Európa részt. Szovjet jégkorong játékos vett részt a versenyben a 4. sorsolás.

Példák a szó használata csésze

Megnyerte negyedik címét, CSZKA visszanyerte a serleget Moszkvában.

És különben is nyerte a labdarúgó Liga Kupa és az FA-kupa.

A nyertesek a verseny kapott aranyérmet és kupát.

Mi két célja volt: hogy a harmadik helyen, és megnyerjük a kupát.

A „Zenith” Tymoschuk volt a bajnok, a Magyar Magyarország nyerte a Super Bowl, Kupa és Szuper Kupa.

A csapat lett a bajnok, a Magyar Magyarország nyerte a Super Bowl, Kupa és Szuper Kupa.

Defender „A Juventus Andrea Barzagli hagyja ki a Konföderációs Kupa.

A hadsereg, amely add tovább a Cup bajnokságban, most három „arany kettős”.