Werder Bremen - Hoffenheim megtekintett ()

Werder Bremen - Hoffenheim: előnézet

Soccer365.ru beszél mérkőzés előtti bomlik stadionban a 33. fordulóban a bajnoki Németországban.

Befejezni a bajnokságot Németországban csak két fordulóban maradt. A győztes a szezon egyértelmű, hogy ismét lett a müncheni „Bavaria”. A klub első felszállni - „Darmstadt”. A legtöbb hőt történik európai klub nagysága. Van egy teljes csapat, de még mindig messze van a végleges elosztását pozíciókat.

állása

Így részeként a 33. forduló jön össze, „Bremen” és „Hoffenheim.” Mindkét csapat előtt az utolsó turné volt jó helyzetben, de a sérülésekhez esett vissza, és most meg kell várni sül ellenfél, hogy visszatérjen az elveszett.

A versenyző Bremen otthon játék lesz „Hoffenheim.” Julian Nagelsmanna csapat az utolsó fordulóban játszott „közös” és a „Borussia” D a harmadik helyen. Nem segítsége nélkül a bírók Dortmund nyert, és felmászott a harmadik helyen, és ez adja a jogot arra, hogy bekerüljön a Bajnokok Ligája közvetlenül, nem pedig a képesítést. Mert „Hoffenheim” negyedik helyen, a szezon végén biztosan lesz nagy siker, de tekintve a Bajnokok Ligája probléma van. Mégis, ez az első részvétele a csapat az európai versenyben, illetve alacsony minősítést biztosít találkozó egy erős versenyző.

Ebben a tekintetben a”falusiak kell, hogy visszatérjen elveszett. A különbség köztük és a Dortmund két pontot, így a „Hoffenheim” van szükség, hogy legyőzze „dongók”. Ha a közeli Tour Guys Julian Nagelsmanna veszít, és a Dortmund nyer, az utolsó fordulóban be őket egy formalitás.

csapat hírek

Mint mondtuk, „Bremen” az utolsó fordulóban véget ért a fantasztikus sorozat nélkül vereséget a szint 11 mérkőzést. Ebben az időszakban, Bremen sikerült felmászni 16. helyről a 6.. Ő gólkülönbség pozitív lett. Győzd természetesen rontotta a helyzetet a csapat, de még túl korai, hogy ideges. „Bremen” továbbra is egy jó sorozat - öt győzelem egymás után otthon. Ez idő alatt a „zenészek” engedett egyetlen cél. És beszélünk a védelem 55 elismerte célokat.

Van valami jó hír a rajongóknak, „Bremen”? Nehéz megmondani. Sportigazgatója Frank Baumann ígéri, hogy tárgyaljon a középpályás Serge Gnabry, és még kész növelni a fizetését. De a pénzügyi kapacitása Bremen meglehetősen korlátozott, és sokan szeretnék vásárolni Serge Gnabry, beleértve a „Hoffenheim.”

„Hoffenheim” az utolsó fordulóban a legfontosabb mérkőzés elveszett „Borussia” D. bírák nagyban segítette Dortmund, amiért megkapta a német kiadvány Kicker hat pont - ez a legrosszabb eredmény. De a rajongók a „falusiak” belőle aligha könnyebb. A vereség volt „Hoffenheim” a negyedik szezonban, és mindegyikük megkapta az úton. És akkor a szerencse úgy parancsot a második játék egy sorban játszani egy idegen területen.

A vendégek mindössze egy győzelem (és kinek nem kell?) Annak érdekében, hogy egy esélyt, hogy emelkedik a harmadik helyre. A „Hoffenheim” játékos még mindig hiszek benne.

Ami a ügyek átadása, a pletykák kapcsolódó „Hoffenheim” középpályás Mato Jajalo, akik már van tapasztalata játszik a Bundesligában. Sőt, a készítmény „falusiak” lehet feltölteni játékos „nürnbergi” Kevin Movald, ez tekinthető helyettesítő Nadim Amiri. De a fő hal "Hoffenheim" - Serge Gnabry. Club készen áll, hogy aktiválja a visszaváltási opció körülbelül 8-9 millió euró.

Kulcsjátékosok

„Bremen” ma nem a játékosok, amit akarnak. Különösen, amikor a fiatal és ígéretes. Amint a csapat pénzügyeit és állapotát egyre érdekli a játékosok, „zenészek”, akkor lehet számolni a napokat, amikor az átadás kerül elfogadásra.

Florian Grillich státusza szabad ügynök a nyári csatlakozik a konvoj „Hoffenheim” és Serge Gnabry gondolkodás közben. Guide „Bremen” reméli, hogy hagyja a lejátszót otthon, de egy kicsit visszaváltási opciót semmi nem állítja meg, „Hoffenheim” vagy „Bavaria”, sem más csapat, amely eldönti, hogy fokozza Serge Gnabry.

hozzávetőleges készítmények

Hagyományosan mi vonzó a német kiadás Kicker.de. Kínálunk a következő változatai készítmények:

Werder: Wiedwald - Gebre Selassie, L. Sané, Veljkovic, Ro. Bauer - Delaney - Grillitsch, Junuzovic - M. Kruse - Bartels, Gnabry.

Hoffenheim: Baumann - Süle, Vogt, B. Hübner - Kaderabek, Rudy, Zuber - Demirbay, Nad. Amiri - Wagner, Kramarić.

A szavak a mérkőzés előtt

„Még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy a” Werder „már elérte célját ebben a szezonban Minden, ami most történik -. Sensation természetesen szeretnénk legyőzni.” Hoffenheim „Mindkét csapat számíthat arra, hogy nyerni, így a közönség is várom, hogy egy hűvös labdarúgó Main .. az emberi méltóság az ellenfél - tartják a labdát is, és gyorsan mozog "

Alexander Nouri
Vezetőedző a „Bremen”.

„Nem hiszem, hogy a” Bremen „összetörni minden 90 percben a mérkőzés A fő veszélyt -. Kontrát gyors játékos plusz mögöttük lesz stadion meleg támogatást Bremen valóban erős otthon, de mi van abban a helyzetben, hogy három pontot .. . fontos, hogy lépést tartson a Maksom Kruze. a játék ellen Dortmund már elhagyta a fejünk. Nem számít, hogy milyen döntéseket hozott a bíró, mert nem tudtuk volna gólt három, négy, öt gólt, de rosszul járt el a végső szakaszában a támadások "

Julian Nagelsmann
A vezetőedző, „Hoffenheim.”

Előrejelzés és árak

csak akkor tudunk örülni a „Bremen”, mint közvetlenül a Bremen leesett a földre. Eredményeit követően a 31. fordulóban a „zenészek” betört az Európa Liga zóna, és az egyensúlyt a gólkülönbség volt pozitív. Szó szerint a jövő héten ez az egésznek. „Bremen” az úton elveszett „Köln” (az első 12-ty ülések), csökkent a nyolcadik helyre, és a célok válnak semleges egyensúly - 55:55. Alexander Nouri újra ki kell találnunk, hogyan kell nyerni. Csak a győzelem lehetővé teszi a csapatot, hogy visszatérjen a felső 7. Randevú Európa közel kihagyni egy ilyen lehetőséget, akkor nem akarja, hogy bárki. De ellenfél „Bremen” azt jelenti: „Hoffenheim”, az egyik legjobb csapat a bajnokságban. Az utolsó fordulóban, „falusiak” elvileg az ülés elveszett „Dortmund”, és ott nem volt mentes a „segítséget” a bírák. Ezen hiba miatt „Hoffenheim” leesett a negyedik helyre, hogy nem ad nekik a lehetőséget, hogy azonnal bejutni a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során. Az egyetlen esélye, hogy visszanyerje az elvesztett - maximális pontot a fennmaradó két játékot. Aztán, amikor a gyújtáskimaradás Dortmund minden változhat újra.

Lehetséges lesz a hajtókar a trükk „Hoffenheim”? Mind a négy vereség „falusiak” szenvedett éppen az úton. „Bremen” az utolsó öt meccsen otthon nyert, a csapat elismerte csak egy cél! És beszélünk talán a leginkább szivárgó védelmi liga.

Mint egy hete, mi pedig a tét „Mindkét gólt.” "Bremen" hány menetben (55 gól). És hagyja, hogy a ház az utolsó játék otthon csapat elismerte, mindössze egyszer, a helyzet meg kell változnia. Először is, Bremen játszhat a négy védők, hanem a három központi. Másodszor, „Hoffenheim” van szükség a győzelem és a támadás „falusiak” az egyik legjobb a bajnokságban. Az utolsó fordulóban, „Bremen” kimaradt négy „Köln”, és a biztonsági sáv Bremen nem túl sok. Ezen túlmenően, ez az egyik utolsó mérkőzések a szezon, és van már támadni nyerni. Ülj védelmében, és várja a sorsolást - ez a megközelítés nem működik szombaton.