Vacancy „slotchik” - a munka a „elosztó központ mágnes”, Ekaterinburg

menetrend: Teljes munkaidős Oktatás: High

Ekaterinburg, Revda, Pervouralsk, Degtyarsk, Pervouralsk RC n. Novoalekseevskaya

Distribution Center kiskereskedelmi hálózat „Magnet” keres slotchika

feladatai
- Időben pótlása áru rögzített helyeken.
- Könyvelési és áruk mozgásának zajlik segítségével a modern technológia.

követelmények
- Hiánya orvosi-egészségügyi korlátozás.

feltételek
-A nap folyamán, a munka és a modern rakodóberendezés.
-Menetrend 2/2 06-00 a 18-00.

Amit kínálunk:
- A hivatalos fizetések
- Szállítási műszak buszok (Jekatyerinburg, Pervouralsk, Revda)
- Szabad és kedvezményes jegyek
- vállalati képzés
- szakmai versenyek
- Corporate nyugdíjprogramoktól

Köszönjük érdeklődését cégünk. Önéletrajz akkor tekinthető legfeljebb 14 nappal a kézhezvételt.
Ha a tapasztalat és kívánságait megfelelnek a követelményeknek, és képességeit a cég - kapcsolatba lépünk Önnel a megadott elérhetőségek.
A válaszadás elmaradása két héten belül azt jelenti, hogy sajnos jelenleg nincs megfelelő betöltésére. Ebben az esetben a CV kerül adatbázisban tárolt, és ha megfelelő üresedés lesz a jövőben, mi kínálunk neked ellenőrzésre.

Kapcsolat: Shishkina Natalya Yurevna

Kapcsolódó cikkek