Ural „játszott döntetlent” Ufa „Jekatyerinburg

Ma Jekatyerinburg „Ural” labdarúgók találkozott „Ufa”. A harmadik fordulóban a bajnokság, mindkét csapat veretlen ment, így a mérkőzés volt, lesz érdekes. „Ufa” nyitott át viszonylag gyorsan, de a házigazdák talált válaszolni - a mérkőzés véget ért az állás 1: 1.

Alexander Tarhanov nem változott a kezdő felállás, mint a győztes a játék ellen „Dinamo”, annak ellenére, hogy az kihasználja Chanturia és helyreállítási Ilyin. „Ufa” - egy csapat képzett, gyakorlott játszani nagyon óvatosan és csendesen, mert egyszer sem hiányzott az első két meccsen. A vendégek kezdték fürgén és már 17 perc elteltével fogott az Ural téves a védelemben - Sylvester Igboun, nem jön közel a védő, harapósan csapott át a túlsó alsó és Godzyur erőtlen volt. 0: 1.

35 perc elteltével Lungu csökkenteni a rossz vonal. Veszélyes szabvány Bicfalvi mintát vettek, de nem sikerült gólt. Végére a felére Jekatyerinburg beköltözött egy erős ostrom, és a kapunál esett Belenova szögletes és veszélyes támadások, de túlélte Semak osztályokon, és megtörni a csapat ment az eredmény 0: 1 javára Ufimtsev.

De az elején a második felében, nem csak a tulajdonosok felé fordult a nagy probléma - kétszer „Ufa” lehetett gólt a második gól. De aztán az Urál átvették a kezdeményezést, és újra rohant a veszteségeket, de a 64. percben felemelte Tarhanov opornika kapitány Fiedler és elengedte előre Ilyin. Hamarosan helyett Dimitrov jött Chanturia - „Ural” dobták a támadás gyakorlatilag minden hatalom.

Chanturia 78 percig, hűvös megcsókolta a labda - a kapufáról. Néhány évvel később, Georgi élesen ütött szabad rúgás - a. Egy erős pillanat volt I U Ilina, de a végén a 88. percben a „méhek” elhangzott ugyanaz - öngól Tabidze (vagy Balažic cél).