Törvények a játék

Labdarúgás - túlzás nélkül a legnépszerűbb sport játék a világon. Rengeteg felnőtt férfiak és nők, valamint a gyermekek minden korosztály játszik ebben a nagy móka a labdát, amely a fejlődő csapatszellem, erő, gyorsaság és az állóképesség és elősegíti a szocializáció.

Hivatalos szabályok a játék a futball rendkívül bonyolult és nem áll rendelkezésre minden gyermek. Mindazonáltal, a gyerekek tanulnak, hogy a játék a saját szabályaik szerint, kizárólag az alapvető fogalmakat és jelöléseket. Különben is, ez csapatjáték mindig működik rendkívül érdekes, szórakoztató és izgalmas.

Ebben a cikkben, kínálunk a szabályokat a hazai labdarúgás gyerekeknek, ahol minden gyermek meg fogja érteni, hogy mi a funkciója, és hogyan lehet segíteni a csapat nyerni ebben a kihívásokkal teli versenyben.

Törvények a játék a gyermekek számára

A foci feltétlenül szükség van egy speciális lapos terület nem nagyobb, mint 30-40 méter hosszú és 15-30 méter széles. Across ezen az oldalon húzott vonal elosztjuk azt a két felét, és oldalirányban beállított zászlók 6, 4 amelyek közül szögben, és a 2 - közepes.

Az élek a téglalap létrehozott vagy képviselt azonos kapu mérete 3-4 méter. A hivatalos verzió a játék tartalmaz 2 fele 45 perc, amelyek egymástól egy 15 perces szünetet. Ha az udvaron focizni nagyon fiatal gyermekek, akik lehet, hogy fáradt, ez idő alatt, az időtartam a fele gyakran 15 percre csökkentettük, mivel tart a megszakítás mindössze 5 perc alatt.

Mielőtt a játék, minden résztvevő két csapat, amelyek mindegyike tartalmaz egy azonos számú játékos 4-11, attól függően, hogy a létrejött megállapodásokat a felek között. A többiek egy időben lehet ülni a padon, és várni a sor.

A csoport minden tagja a labdarúgás speciális funkciója van. Ebben szerepet játékosok között lehet elosztani eltérő módon - minden csapat köteles bemutatni egy kapus, egy vagy több támadó és középpályások és védők. A játék kezdetén minden játékos elfoglalja a helyét a pályán alapján a kiválasztott elrendezésben.

Általános szabály, hogy a játék elején sorsolással. Ezzel meghatározza, hogy melyik csapat kezdi a játékot először, és mi - választja ki a kapukat. Egy másik kiviteli alakban a ball játsszák a játékvezető és a játék azonnal belép a csapat, hogy sikerült neki az első.

Mindenesetre, a játék kezdődik a pálya közepén, ahol a kapitány az egyik csapat vagy a bíró vezeti a labdát játékba. Később, az egész játék, a játékosok megpróbálják hozni azt a lehető legközelebb a kapuhoz az ellenfél, és egy gólt, és nem hagyja, hogy a játékosok „ellenséges”, hogy a csapat a saját fele.

A szabályok szerint, a játék kar futball minden játékos, a kapus kivételével nem megengedett. Pass, megáll, és védi a labdát csak lábbal engedélyezett ebben a játékban. Ez nem hogy egymást lépést vagy taszítják a többi srác kezét.

Bármilyen szabályainak megsértése labdarúgó azonnal rögzíti a bíró vagy a segédje. Attól függően, hogy mi történt pontosan, a játékos meg lehet előzni, vagy elutasítja. Ezen kívül a csapat megszegte a szabályokat a labdarúgás szabadrúgással vagy büntetést lehet kijelölni.

Pont szerzett gólok eredményeként az ilyen támadások, számolja meg a győztes csapat együtt a többi pont.

Abban az esetben, hogy az eredmény nem határozza meg a két fél a mérkőzés eredménye, a szabályok szerint a labdarúgás a hosszabbítás. Eközben a szükségességét csak akkor áll fenn abban az esetben, hogy a játék legyen a győztes. A barátságos mérkőzések megengedett megbízás sorsoláson.

Szintén ismerkedjen meg a játékszabályokat a throwball.