Szörnyű vadállat macska ott ötször XXI században találkozott a rájátszásban, „Ak Bars” és „avantgárd”, és minden

Zinetula Bilyaletdinov és Ravil Shavaleev egy sajtótájékoztatón foglalta össze a szezonban, és felvázolta az azonnali kilátások fejlesztése „Ak Bars”. Azáltal, hogy felméri a csapat teljesítményét ebben az évben még nem időben vissza fog térni a szakemberek, a rajongók és maguk közvetlen az események résztvevői - jégkorong játékosok és edzők. Az vitathatatlan vívmánya „leopárdok” kell tulajdonítani abban elhaladó két fordulóban a rájátszásba, ahol legyőzték elvi ellenfél - „Salavat Yulaev” és a „Vanguard”. „Ak Bars Info” vájt a történelem közötti kapcsolatok Kazán és Omszk klub, és megállapította, hogy a „héják” a pohár színpadon rosszabb, „macska”, valójában nincs vadállat.

Kereszt pálcikák a „héják”, amely élén Gennagyij Tsygurov, aki dolgozott Kazan 1984-1987, „Ak Bars” történt az elődöntőben sorozat, és megkapta hihetetlenül nehéz lángra viszály és az eredményeket. És ez lett a főszereplője az egyik első külföldi játékosok részeként Kazan csapat Jan Benda cseh születésű csatár a német útlevelet, ami lett „bar” csak a szezon előtt.

Az első két játék a sport Barn házigazdák nyert egy hajszállal - 1: 0 és 4: 3 (a kiütések). Omsk JCC im.Blinova osztályokon Tsygurova van földcsuszamlásszerű győzelem - 5: 3 és 3: 0 és kiegyenlítettek a sorozatban.

Ki volt a hazai pálya előnye „Ak Bars” nem volt képes, hogy felülmúlja az „élcsapat” bármely alap- vagy hosszabbítás ötödik mérkőzés (2: 2). A szabályozás értelmében a döntőbe kellett azonosítani egy sor shootout és Benda miután szerezte a győztes lövés, lett egy pillanat hős Kazán és a rajongók is dobott cry hívó rendelni előre díszpolgára Kazan. Összességében a „leopárd” Benda töltött három szezont, és szerzett nekik a 89 (31 + 58) pontot.

Útközben a végső, „Barca” magabiztosan nyerte meg a sorozatot HK „MIA”, „Salavat Yulaev” és a „mozdony”, szenvedettek 10 mérkőzést csak egy vereség. Ugyanez túlnyomó előnye Kazan volt az első találkozó végső legyőzése a „Tatneft Arena” jég 6: 1. A második játék van egészen más jellegű, szinte az egész meccsen, az „Ak Bars” vezetett 1: 0 és egyetlen célja Aleksandra Stepanova egy üres net az utolsó percben a szokásos időben került kérdések a győztes.

Omszk osztályokon Bilyaletdinov nem adta a házigazdák a lehetősége, hogy „fogást” a sorozat, és miután dobott (Morozov, Zinovjev és Stepanov) három gólt, amelyen a „héják” tudták válaszolni csak egy, a második alkalommal a klub történetében aranyérmet nyert.

A sorozat három győzelem indult Kazán és az első ülésen, hogy eloszlassa a látogatók által vezetett Yaromirom Yagrom nyert 2: 0-ra. Másnap, „Ak Bars” vezetett 2: 1, de a csatár Omszk Vlasenko 4 másodpercig, a sziréna fordult az ülésen hosszabbítás. 10 perces hosszabbítás nem sikerült, és a hős a sorozat egy fiatal bullitnoy Kazan kapus Stanislav Galimov, City Airport tette az egyik legjobb mesterek a CHL végrehajtásához szabad dob Yakub Klepisha.

Kicserélt győzelmek ellenfél „Arena Omszk”, és ha az első szakasz döntő gólt a házigazdák kapott a meghatározása „cél-fantom”, majd egy nappal később, „Ak Bars” legyőzte a „Vanguard” egy meglepő találkozó ezen a szinten a pontszám 11: 1 fennmaradó természetesen, a legnagyobb a történelem konfrontáció között a Volga és a szibériai klubok.

Az ötödik döntőt jégen TNA fog lemenni az Annals of a dicsőséges története „Ak Bars”. 15 másodpercig lezárását megelőzően a hazai gyengébb 1: 2 és Ilya Nikulin után az arc a zónában „héják” nyert, és helyezzük Kapanenom Pervyshin mentett állomása elválás a szezonban. Oleg Petrov cél kezdetén túlórák adta a Kazan csapat az elődöntőben, ahol legyőzte Moszkva „Dynamo”, és nyert egy drámai sorozat „Mozdony” nyerte az első a történelem, a Gagarin jutott.

Frissítve: „Ak Bars” elnyerte a „sima” szakaszában a bajnokságban, és a 1/8 nem könnyen kitalálta a „Motorist” ígéretes fiatal szakember Anatoly Emelin. A keleti főcsoport elődöntőjében Kazan várt „régi ügyfelek” Omszk, ami oda vezetett, korábban dolgozott a szibériai klub Raimo Summanen.

Hagyomány játszani „Vanguard” születésnapján ő mentora, „Ak Bars”, és továbbra is a jelenlegi szezonban, ami az ötödik találkozó a rájátszásba között volzhanami és szibériai. Az eredmények szerint az „alapszakaszban” Kazan előtt Omszk a pontozás, de a „Vanguard” vette a magasabb, a második a konferencián, mint a győztes az osztály, és megkapta a jogot, hogy az előnyöket a saját területén.

Események ebben a sorozatban még friss az emlékezetünkben. Az első meccsen, az „Barca” nyert a szeretteiket a jelenlegi rájátszásba pontszám 2: 1, és a kapu megdöbbentette az egykori vezetők a „Vanguard” és „Ak Bars” Alekszandr Svitov és Evgeny Medvedev, ebben a szezonban játszott a versenytársai. A hosszabbítás, a vendég ünnepelte sikerét alátéttel Lukoyanova, és a második játék kifejlesztett siker, győztes 2: 0 (megkülönböztetni Malihin és Jordánia).

A végén mindent rendezni a jégen „Tatneft Arena”. Így a személyi változások és a változó taktikai rendszer Bilyaletdinov meglepetésként kollégájával. A fölény a hazai csapat nem kétséges az egész mérkőzést, és a győzelem „Ak Bars” egy tucat 5: 0 csapat volt a legszembetűnőbb a jelenlegi rájátszásba, és vezette a klubot, hogy a konferencia döntőbe.

Tehát öt dátumait kupa fordulók között „Ak Bars” és „avantgárd” és öt sorozat győzelem az eszköz Kazan. Irigylésre méltó az állandóság, a hagyomány, amely nem akarja megtörni. Kívánunk a csapatnak, hogy dolgozzon ki ezeket a hagyományokat és a konfrontáció a többi fő rivális!