szív Glushakov játékosok „Spartacus”, valamint a rajongók a szív, a Pilipchuk

Középpályás és a kapitány „Spartacus” Denis Glushakov válaszol a kérdésre, nem a „Krasnodar” élesebb piros és fehér, az első felében a mérkőzés harmadik Premier Tour, melynek győztese moszkoviták (2: 0), és hangsúlyozta, hogy ez a győzelem a csapat és a szurkolók dedikált edző Roman Pilipchuk. akinek a lánya meghalt.

„Ha megnézzük a statisztikát, sőt ebben az időben, a teljesítmény már jobb. Talán egy kicsit ideges az elején. Különösen ilyen tragikus események történtek a családban a Román Mihaylovicha Pilipchuka. Szívünk is vele. A tért vissza a csapat a múlt héten. Tisztában vagyunk azzal, milyen nehéz most.

Akár tekintik a lelátókon gyújtottak ezer fények? Természetesen. De a játék során meg kell koncentrálni, nem figyelni rá. a tény már önmagában azt sugallja, hogy „Spartacus” a legjobb rajongók, ami nélkül nagyon nehéz. Vegye ugyanaz az öt perc csend. Érted, hogy miért olyan fontos. Mindannyian szentelik győzelem római Mihajlovics. De másfelől, úgy érzed, nem elég az eredeti díj és a tömeg, ami után készen áll a bosszankodik, és füst. Nem tudom elképzelni, hogy milyen érzés a csapat hazai mérkőzéseit, amelyek jönnek 5-8000 ember „- mondta Glushakov egy exkluzív interjú” Championship „Dmitriyu Egorovu.

Glushakov: szerződés a darabom nem érinti, „Spartacus” - a bennszülött csapat

„Spartacus” Captain - a győzelem a „Krasnodar” transzferek „Zenith”, az ülésen a Carrera és neprodlonnom szerződést.