Számla - az eredményjelző táblára

Perm „Ural Great” nyerte meg a csoport vezetője az európai Kupa mérkőzés Belgium „Dex”, játszott a legrosszabb játék a szezon

A mérkőzés előtt, a csoport vezetői hirtelen kiderült, a BEK-két játékos „Dex” Grey és Evans nem cégszerűen FIBA ​​engedély, ami miatt a két kosárlabda figyelte a játékot a padon. Ugyanezen a helyszínen a három második zóna a Belgák elejétől a találkozó meleg volt. Bashminov gyógyult Achilles, Wright konzultált az influenzát, és mind a „magas” permi, ami hiányzott a legutóbbi országos bajnoki mérkőzés a „Khimki” kezdett megnőnek nyomás alatt a gyűrű, a belgák. Elég nekik, de nem sokáig. Wright volt egyértelműen az alakja, és Bashminov így eltúlzott, hogy megkapta a harmadik rossz végén a harmadik percben, és átadta helyét Van Plisnich.

A vendégek a nyomás a házigazdák voltak készen. Az nyilvánvaló, házi készítésű a menedzser, találkozott a belga játékmester „greytovtsev” Wisniewski közepén a bíróság, és nem teszi lehetővé az amerikai pont őr, hogy eloszlassa csapata támadást. A pozicionális támadás az első negyedévben a házigazdák nem volt esélye a szabaddobást. a tulajdonosok nem voltak képesek visszafordítani a helyzetet, akkor is, ha az idegek hozott James Kantamessu szerzett technikai szabálytalanság sík terepen. A vezetőedző, „Ural Great” Drazen Anzulovich doterpel nem végéig negyedév: ha a pontszám 14-19, hívta a játékosok a perces beszédet szívig.

Mielőtt a játék a vezetőedző „Dex” Christopher Finch jegyezni, hogy a „Ural Great” egészséges kilépő helyére Ivan Kolevich. Montenegrói védő korán érkezett, a második időszakban, de két perc múlva Anzulovich kénytelen volt újabb timeout. Croat képzett enought mérges volt. A belgák voltak rossz (négy fut az első félidőben, és egy pár felesleges veszteségeket) szignifikánsan kisebb (átlag életkor a csapat messze léptékű „harminc”), de mindeközben volt a számlán a mozgástér 5-6 pont. Kolevich, amelyet oly rettegett Finch, nem jelölt valami hasznos, és még sok megtörni a perm bement felzárkózási szerepet.

A második félidőben, „Ural Nagy” és „Dexia” továbbra is ragaszkodik a vonalat, hirdetve az elvet a zóna védekezés. És minden játékos vált botrány: bármilyen szórakoztató nem lehet szó. 25 perc elteltével, a eredményjelző megvilágított szomorú és megalázó számadatok - 34:34. „Greytovtsy” fokozatosan kezdett felébredni után sikeres solo folyosón Wisniewski. Leejtése zsibbadás Plisnich csak dobta mögül az ív. Zozulin sikerült elkapni menekülő résbe Lenzli és jutalmazzák a nemes amerikai „pot”. 29 perc elteltével „Ural Great” - miután a „három” Zozulina - végül valóban úgy érezte, a helyzet ura - 42:38.

De rámenős „Dexia” nem adja fel, a kísérlet kezdetén a negyedik periódus áttöréses (8: 2), és így a végső leszerelését a kapcsolat, amíg az utolsó pillanatban. Minden reményben Perm lehetett kiirtani mindegy Kantamessa, de ha a pontszám 58:55 javára csapata, szerzett egy buta szabálytalanság támadó és adott osztályokon Anzulovich esélyt. Használja permi nem habozott: az első, sodródva szabad Plisnich hogy egy három-mutatót, majd Biggs kétszer végrehajtott büntetést. Utolsó esély „Dex” szabadság Perm pajzs hiányzott Lenzli, akinek lövése kilenc méter fél másodpercig, mielőtt a sziréna reménytelen volt, mint a perm sör háttérben az a belga.

- Volt egy nagyon kemény, - elismerte, hogy a mérkőzés MVP Aleksey Zozulin. - Ha a „plusz 6” Azt hittem, hogy volt egy törés a játékban. De a belgák a harcot, és jön ki előttünk. Nem dolgoztunk sokat, de a végén már nyert egy fontos győzelem számunkra.

- Ez volt az egyik legrosszabb játék a szezon. A hátsó sorban nem volt képes agresszíven játszani a támadás, a játékunk nem volt szükséges ritmust. Bashminov és Wright nem a vonat, és nem tudott játszani a teljes erejét - mondta mentor Permyakov Drazhen Anzulovich.

- Úgy vélem, hogy annak ellenére, hogy a vereség, akkor jó esélye van, hogy elérje a negyeddöntőben - mondta a vezetőedző, „Dex” Christopher Finch. - Most már két hazai mérkőzéseit egy olyan ellenfél ellen, aki nagyon jól tudjuk. Van jó kilátásai a versenyen.
FIBA jutott. 3. forduló. B csoport

Ural Great - Dexia - 60:58 (16:19, 13:12, 15:10, 16:17)

U: Plisnich (13 + 7 lepattanó), Zozulin (13) Wisniewski (11 + 5 Transmission) Surovtsev (7), Wright (6)
D: Reynking (11), Huggins (11) Lenzli (10 + 8 lepattanó), Conlan (6 + 6 interceptiont)

Banwa (Törökország) - Cserkaszi Mavpy - 88:90.

Tabella: Ural Great - 3 győzelem / 0 veszteség a Dexia - 2/1 Cherkaski Mavpy - 1/2, Banwa - 0/3.