Sport kategória Sambo

Feltételek szabályok betartása:

1. Minden oszlopban meghatározott követelmények számú győzelem, ami szükséges, hogy megnyerje a sport sportolók mentesítést fiatalos sport kategóriában megfelelő legközelebbi előző képest egy futó sport kategóriában, junior kategória (III fiatalos végző sport kategóriában meghatározott számú győzelem szükséges, hogy megnyerje a sportolók nélkül sport kategóriában). Be kell, hogy tárcsázza a számot a győzelem az év során. Legyőzte a sport sportoló magasabb rangú egyenlő 2-m győzelmet. Ugyanebben az atléta számít, legfeljebb két győzelmei a különböző sportversenyeken. Victory hiánya miatt az ellenfél nem számít.

2. száma győzelem kell tárcsázni összege előadások sportesemények, ahol el tud végezni a mindenkori sport kategóriában, junior sport kategóriában.

3. Ahhoz, hogy részt sportversenyeken sportoló elér egy bizonyos kor abban a naptári évben a sportesemények.

Magyarország Master of Sports (MS) és a tagjelölt Master of Sports (CCM) Sambo:

Mennyiség Soper-nickjére programok formájában, mi

Száma nyerte kormányzati ülések (legalább)

VC

Federal District bajnokság, bajnokságok Moszkvában, a város Budapest, aki a közelmúltban a Cseh Köztársaság (Magyar Bajnokság) 1-6 általános csapat helye

VC, AK

Federal District bajnokság, bajnokságok Moszkvában, a város Budapest, aki a közelmúltban a Cseh Köztársaság 7-10 általános csapat helye

VC, AK

* - részt kell vennie legalább 50% -a az összes ülésein a csapat; A sportoló nem szabad elveszíteni több, mint 50% a harcot.

1. Más Országos Szövetsége sportesemények szerepelnek az ESZSZ, amelyben az azonos (beleértve a bajnokság vagy magyar vagy magyar kupa vagy bajnokság Magyarország): dátumok és sportágak és az életkor az emeleten résztvevő sportolók, vagy helyek szabályok megfelelő MS van rendelve a CCM.

2. Annak érdekében, hogy részt sportversenyeken sportoló elér egy bizonyos kor abban a naptári évben a sportesemények.

Nemzetközi Master of Sports Magyarország (MSIC) Sambo:

Követelmény: hogy az a hely

Feltétel: a több nyert ülések (legalább)

Világbajnokság, Világjátékok

World Cup (összege szakaszok)

BEK (összege szakaszok)

* - a sportoló must a korábbi vagy jelenlegi évben, hogy: a férfiak 1-5 helyen végzett a magyar bajnokságot, vagy 1-3 helyen a Magyar Kupában; Női 1-3 helyen végzett a magyar bajnokságot, vagy 1-2 helyen a Magyar Kupában.