Ovechkin - egy favágó korcsolyázás! „” Washington „újra fújt a rájátszásban (videó) - Cikkek -

Ez a harc! A tudósító „szovjet sport” a Pittsburgh mondja a negyedik mérkőzés a sorozat „Washington”.

Fikció, hogy létrehozza a „Pittsburgh”. A csapat nélkül maradt kapitány Sidni Krosbi, aki beütötte az utolsó mérkőzés a fejét a klub védelmezője „Washington” Matt Niskanen. Bocsánatot kért a nyilvánosság, kizárás Niskanen nem kap.

De sok egyetértettek abban, hogy nincs esély, hogy nem volt ott. Niskanen játszott piszkos. Tájékoztató történelem - kapus „Pence” Marc-Andre Fleury régóta okozott a sisak egy listát a csapattársak, akivel nyert két Stanley Kupát. Niskanen korábban játszott a „Pittsburgh”, és az egyik közülük. De most az ő nevét Fleury ragadt szalagot.

De még „Pittsburgh” nélkül maradt védő Kris Letang, csatár Conor Shiri, Patrick Hornkvist jár egy sérülés. De a hazai csapat adta döntő csatát „hogy Washington”.

Ez Hornkvist nyitotta meg a pontozást, az ötödik percben, amikor történt áttörés a kapu, „Washington”. A szünet után, epikus hiba, hogy támogassa „Capitals” Dmitry Orlov, gumicsónakkal a korongot a saját kapujába. Általában ez a meccs a magyar védő volt bizonytalanul.

„Washington” - kiszámíthatatlan csapat a közepén a második időszak vendég felrobbant, az állás: 2: 2. Nagyon szép dobás ütött Yevgeny Kuznetsov ...

... És akkor jött a kapu védő Neyt Shmidt.

De a szünet előtt védelmi „Pittsburgh” játékos Dzhastin Shults legtöbb olyan erőteljesen pöckölte a labdát Braden Holtby, hogy tegye a korong alá tekert. Úgy tűnt, hogy a tulajdonosa „Vezina Trophy” kénytelen volt foglalkozni ezzel a szereposztással. De úgy döntött, mindent.

By the way, az átadás egy finom öntött Schultz adta Evgeni Malkin. Általában Gino volt egy jó meccs, próbálják helyettesíteni Crosby. És a játékosok együtt, „Pittsburgh” nyert egy nagyon nehéz, de egy ilyen fontos győzelmet.

„Én nem szabályozza a korongot. Csináltam egy buta hibát. Megmutatta egyáltalán nem a futball. El kell játszani sokkal jobb. De van, hogy felejtse el, és kész. "

Coach „Washington” Barry Trotts azt mondta, hogy most az ő csapat várja a fő meccs az év. Meg kell nyerni, „Pittsburgh” a platform, egyébként - a szezon végén.

Talán a magyar válogatott rajongók, ez jó - a trió a „Capitals” játékos fog jönni, hogy a világbajnokság. De általánosságban elmondható, hogy lesz egy másik hangos hiba „Washington” - kétszeres bajnok a rendszeres bajnokságot az elmúlt években.

Azonban a hosszú lövés Ovechkin csapat még mindig ott van. Különösen Sidni Krosbi nem ismert, mikor fog visszatérni után agyrázkódás. Szóval ne ugrik a következtetéseket ...

Míg a rajongók Amerikában ismét elégedetlen Ovechkin. Itt van egy egyszerű tweet:

„Igen, ez egy tipikus Ovechkin. Woodman korcsolyázás. És ez soha nem távolította el ... "

Ovechkin játszott, őszintén szólva, rossz.
de ez egy bizonyos X faktor és KEPS, köszönet neki, lehet nyerni a sorozatban, csak meg kell dobni és kevésbé menteni a hazát.
ha nem tévedek - ő csak egy dobással a cél.