Nevetés könnyein át, hogy a társadalmi hálózatok kigúnyolt a nemzeti csapat a Magyar összeomlik az Euro 2018 - balalaika24, hírek

11 perc első felében a pontszám nyitotta meg Aaron Remsi. 20 perc Neil Taylor küldött egy labdát Vengriyan. Befejezett elleni erőszak Magyarországon Garret Beyl szerezte, aki a kapuban Igor Akinfeev harmadik cél.

Nevetés könnyein át, hogy a társadalmi hálózatok kigúnyolt a nemzeti csapat a Magyar összeomlása, az Euro-2016 - balalaika24, hírek

A legtöbb közönségdíjat a mérkőzés alatt volt a kapus Igor Akinfeev. Az egybehangzó véleménye a rajongók, a magyar kapus ellenezte elő és kiképzett Wales szinte egyedül, támogatása nélkül a csapat többi játékos. Ahhoz, hogy a hitel a saját, el kell ismerni, még a brit média: The Independent összesen úgynevezett Akinfeev csak tisztességes játékos a magyar válogatott.

Sergey Lang @LangOfficial: „Ha nem Akinfeev, a pontszám lett volna 10 :. 0 Wales Bravo, Igor - ő az, aki játszik és a harc.”

Izzy.Breazy @AnnieGBlack: „továbbra is ficánkol a mi térfelén Garret Beyl” (c) csak le az egész első felében

kelevra @ SuperBitard666: Bale egyszerűen nem veszi észre a mi középpályán vagy a védelem. És van-e valaki ott egyáltalán?

Vincent Melnikov @ CarlaRuge1. Prince of Wales, Garret Beyl és a "gyilkos", a hatalmas Ramsey történelmet

Remélem, a szurkolók maradtak egészen az utolsó percig a mérkőzés. Azonban, ha az eredménytábla már megpillantotta az eredmény 0: 3 javára Wales - az idegek még a leghűségesebb társa romlani kezdett.

Michael Fats @ zhirov33: SCHA akaratunk játszani, de. fog játszani 5 perc

Maxim A. @Maks_Baranov: Még Wales # how-to tippeket, hogy csapatunk van szüksége a mentőt. 0: 3. Hívja.