Milyen hosszú a hosszabbításban egy focimeccsen, mint fele

Normál további időt a labdarúgás utoljára 30 perc, a két fél 15 percig. További osztják el abban az esetben, ha egyik csapat nem tudott gólt egyetlen cél vagy pontszám a játék egyenlő. és a mérkőzés győztese kell meghatározni. Például a mérkőzés az Európa-bajnokság vagy világbajnokság, amely dönt a győztes. amely kerül sor a verseny létrán, és a vesztes, aki elhagyja a verseny. Ha további időt nem történik semmi, és gól ekkor ököllel büntetést, ha az egyes csapatok verték 5 büntetést. Ez lényegében a labdarúgó lottó. Akkor felidézni a legutóbbi Magyar Kupa mérkőzés a két csapat a Lokomotiv Budapest Rubin Kazan, és amelyben a fő és a hosszabbításban (15 perc + 15 perc) nélkül zárult pontozási döntetlen az eredmény 0: 0, mindent megoldani egy sor labdarúgás lottó.

Tipikus időtartama hosszabbításban a labdarúgásban - 2-szer 15 percig. Kinevezett kupa versenyek után döntetlen szabályozási idő, vagy ha a kétlábú konfrontáció aggregált egyenlőséget.

Ha ez döntetlen, akkor a leggyakrabban elvégzett egy sor szankciók, bár volt idő, amikor dobott egy érmét, vagy jelöljön ki egy visszajátszást.

Azt is, amikor több időt lehetett volna idő előtt ért véget. Voltak arany kapu szabály (amíg az első gól), és az ezüst kapu (ha egy csapat pontszámok, és az ő ellenfele nincs idő arra, hogy az eredmény vége előtt a felét, a győzelem jár a csapat).

5 hónappal ezelőtt

Ha a kupamérkőzésekre nem észleli a győztes alapján két részre, a hosszabbítás.

Ez 2 fele 15 percig. Szintén gyakran minden mini-time hozzá több extra időt, általában 1 perc.

Korábban, az úton, volt a szabály az arany cél, ha abban az esetben, 1 kard kalapált az egyik csapat, akkor automatikusan megnyeri a meccset. Most minden 30 perc a játék teljesen.