Liverpool "-" Milan "

Emlékszem az érzelmek, a finálé előtt. Nem vártam, hogy a „Liverpool” lesz „Milan” tisztességes ellenállás. Nagyon erős fűrész része a „vörös-fekete”. De a probléma a „piros” a hazai bajnokságot, és Szerelem Benitesa az állandó forgásban nem volt szabad beszélni a „végzős”, mint a kedvenc a döntő csata a trófeát. Ugyanakkor a lakosság „Enfield” volt egy ilyen csapat, amely képes létrehozni a feat. Ez azt mutatta, akik minden versenyen utazás. Nem csak a végső.

Liverpool

Érdemes megjegyezni, hogy a „Liverpool” kezdte március Isztambulba a selejtező, ahol a bűn osztrák csapat GAK vezetünk két. Ugyanakkor, szembe a sorsa függött a mérleg, mint az osztályokon Benitez lehagyta a második, és ebben az esetben a hazai meccs „Anfield” a pontszám 0-1. Az előny pár héttel korábban, egy párt, „vörös” gólt tovább.

Így a „vörös” volt a csoportkörben, és társaikkal a kvartett lett a „Monaco”, „Olympiakos” és „Deportivo”. Ennek eredményeként volt egy másik csapat mutatvány, ami, ha Benitez szívesen problémákat vetnek fel magad, majd hősiesen megoldani őket.

Feladat ki a csoport „Liverpool” nem tudott dönteni, amíg az utolsó fordulóban. Hogy megy a 08/01 th döntőben, mersisaydtsam kellett verni „Olympiakos” a különbség két gólt. És mit gondol? Ezek a srácok vették, és azonnal megoldani a problémákat? Nem! Először is el kellett telnie egy cél. 27 perc elteltével a távol egyezik jó öreg Rivaldo mesteri szabadrúgás-hozta „Olympiakos” előtt, amely megnehezíti a feladatot „Liverpool” a határ. Meg kellett nyerni 3-1, ami azt jelentette, hogy most, a fennmaradó óra játékidő, „Liverpool” kellett három gólt. Először Florent Sinama Ponol egyenlített, majd 10 perc múlva a sípot Neil Mellor hozta a „Liverpool” előre. Hope elolvadt. Több mint, hogy ő is elolvadtak, ha nem lép közbe az, aki mondani, és a végső szót a megváltás a „vörös”! Csak négy perccel a vége előtt a hosszú távú Stiven Dzherrard lövés, és tette a 3-1. „Máj” a rájátszásba.

Ezután telt „Bayer”, „Juventus” és a „Chelsea” az epikus csata.

Castle Constantine várt "Liverpool"!

Liverpool

Az útvonal „Milan”, hogy a döntőben a verseny kevésbé volt tüskés. Először is, „Rossoneri” jött ki elég Elfogadható köréből eltekintve a „Milan” még mindig a „Barcelona”, „Miner” és a „kelta”.

gát hozták a rájátszásban formájában „Manchester United”, akkor a „Inter”, majd a PSV. By the way, bár, „Milan”, és elnyerte mindkét mérkőzést a fickó, és volt, hogy zajlik az elődöntőben minden esetben, mert a rossz viselkedés rajongók „Inter” valahogy elvész került rögzítésre. Az elődöntőben a holland PSV „Milan” nyerte az első hazai pályán 2-0, de elvesztette az ügyfél azonos gólkülönbség. Még szerencse, hogy a hosszabbításban a második mérkőzés, Massimo Ambrosini sikerült gólt, és hogy csapata a döntőbe. Annak ellenére, hogy szinte azonnal PSV szerezte a harmadik cél, az 3-1 nem illett.

Tisztán emlékszem arra a napra. Ez a meccs egyike volt azoknak, akik mélyen telepedett le a memóriát, és nem azért, mert a forgatókönyvet, vagy a bank, hanem azért, mert a szomjúság a harc.
Az első felében a mérkőzés tűnt, hogy eltemessék a reményben, hogy „Liverpool”. Az előadásban a kórtermek Anchelloti láttunk igazán csillogó futball, amely nem hagy közömbösen. Ez volt őrült. „Milan” tette a régóta várt Bajnokok Ligája döntő formalitás.
Az egész kezdődött azzal a céllal, a legendás Paolo Maldini már 52 másodperccel a mérkőzés. A zavart veterán reflexek egyszerűen nagyszerű az állás 0-1. Ugyanakkor, a cél az volt, „a legrégebbi” történetében a verseny.

Természetesen „Liverpool” várhatóan érvényesülni a játékban, beleértve a jól felépített védekezés, amelyben a kulcs vzaimopodstrahovka. Mindez nem volt a láthatáron. Benitez terve nem sikerült, „vörös” nem játszik a védelem, mint kérte őket, hogy edző. Center területén teljesen az olasz csapat. Mindez, és általában az eredménye „Milan” az első félévben, az érdeme Pirlo. Ő egy igazi karmester a csapat támogatása őt játszani magas szinten köszönhetően filigrán pasam és látvány terén. Mivel az alsó része a rombusz alakú elrendezése „Rossoneri” Pirlo csak blokkolt levegő központi középpályások, „Máj”. Referencia hav brit Xabi Alonso volt ereje ellen Andrea. De ha a másik mérkőzést gyenge védelmi jött a támogatás egy erős támadás első felében a jelentési mérkőzés ezen elvárások nem teljesülnek. „Liverpool” A támadás fogatlan. Ezen kívül, 19 perc, Harri Kyuell, hirtelen megjelent a készítményt sérült és hamarosan helyébe Vladimirom Shmitserom.

Liverpool

29 perc elteltével „Milan” szerzett másodszor, és itt rájöttem - ez a cél véget vetett az álmok „Liverpool”. Azonban szerencsére a rajongók a brit csapat, cél Andriy Shevchenko miatt elmarad les. Aztán az egyik legellentmondásosabb epizód a bíró elutasította, hogy jelöljön ki egy büntetőrúgás a kapukat „Milan” játszik a kezét, és válaszul a támadás „Milan” által megduplázódott. Ez Crespo szerezte átviteli Sevcsenko.
„Most mindent” - gondoltam. És amikor Crespo szerezte a harmadik cél, a játékosok „Liverpool” már nem hisznek a győzelemben. Ez egy hatalmas megaláztatást.

Szünetében néhány angol csatorna kezdett mutatni a rajongók a „Liverpool” rázendített a híres „soha nem lesz egyedül lenni.” Őszintén szólva, ez az egyik legnagyobb emlékeit foci, bár én nem vagyok nagy rajongója a „vörösök”.

dalszöveg kiömlött ezen komor stadion épült az egyik legveszélyesebb területek Isztambulban. Ez a dal, ez a magatartás, ez a hit a csapatban, a játék, annak lényegét, úgy tűnik számomra, és előre meghatározott eredményt. Nyerő egy kis szünetet a három gólt, a milánói gondolatok tartották a kupát, és az angol válogatott játékos legyőzték, leverték őket, de hallotta a kiáltást rajongók nem tudott segíteni, de megpróbálja. Ha veszít, akkor legalább olyan, mint egy ember.

„Liverpool” adták a második felében teljesen más volt magasabb szellem. A játékos jött ki, hogy egy ötödik Champions Cup a klubjában, és megcsinálták.

Csoda történt. Szintre a pontszám, és eléri legalább addig, amíg a Penalty, a brit kellett hat perc és három mágikus pillanatok tavasszal. Három gól, tegye a „Milan” a holtpontról.

Liverpool

54 perc elteltével a csapat vezetője Gerrard át követően Riise vezette a labdát a hálóba kapu Dida. „Liverpool” merített, és növeli a nyomást. Csak két perccel később, lövés húsz méterre kiemelkedett Vladimir Shmitstser. Nyilvánvaló volt, még egy kicsit, és a „Liverpool” nem fog hiányozni neki, ő átpréselésére. Azt akarta, hogy minden itt és most. Ez egy nagy „Milan” Pope Carlo, és nem fogja hagyni, a sport olyan sokáig. Az üzenet érkezett, és már Baros hozza Stivi Dzhi a kapu az olaszok. Ez egy rossz Gattuso. Büntetést. Xabi Alonso, aki önként, hogy végre csapást, nem szerzi az első próbálkozás, de miután idő, hogy lehúznak az első, a pontszám.

Ezután a csapat hozta a mérkőzés gólnélküli hosszabbítás, ami történt az az előnye, „Milan”
Szankciók kellett dönteni az eredménye ez a nagy összecsapás között a nagy csapatok.

Döntő büntetés verni Sevcsenko, és nem tömíti el. Kapus „Liverpool” Dudek, aki a pszichológiai nyomás az ellenfél maximális exults.

Öröm és könnyek a táborban „Liverpool” sokk és könnyek mindegy a soraiban „milanistov”.

Ez mérkőzés nem szabad elfelejteni. Ez volt a győzelem fékezhetetlen akarat felett körülményeket. Olyan volt, mint egy filmet egy bokszoló, aki megnyerte a harcot kiütéssel az utolsó fordulóban, a vesztes minden a korábbiak, csupa vér és a padló lihegve. Ez pusztán egy hollywoodi forgatókönyv esetén lement a történelem nem csak azért, mert a lenyűgöző forgatókönyv, hanem egy rekord megverték alatt ...

Liverpool

És amint azt Victoria rajongók a „Liverpool”, mindannyian tudjuk. Az utcán, a város félmillió ember jött ki, hogy megünnepeljék a csapat egy nagy erős akaratú győzelem. A győzelem, ami bele van írva a történelembe örökre.

P.S
Sajnos, nehéz elképzelni, hogy a Bajnokok Ligája döntőjében a „Milan” és a „Liverpool” az elkövetkező években. Szeretném, hogy a két nagy csapat visszatért arra a szintre, ahol vagyunk szokva, hogy látta őket a hosszú évek létezésükről.