Kínál fotó-sketchings Bratina Cup döntőjében

Évek óta érdekel a rendes szurkolók Tyumenba milyen láthatatlan vadállatok által mozgatott lelátók az Aréna során a hazai mérkőzések „Rubin”, és kapott ellentmondó válaszokat. A medve a nyest. Mivel nem nagy szakértője az adott megkülönböztethetőség képviselőinek a menyét család (és ez Kunitsin relatív, nincs kétség) címzett, mindentudó barátja, aki adta - sable! Természetesen fekete. A fiú a fényszórója egy sable a lelátókon Tyumen jég palota töltés rajongók pozitív energiával.

Neftekamsk még tovább ment! Ezek az Arena nem egy, hanem három kabalája. A lelátókon, a nézők szórakoztatásáról egy pár jegesmedvék. És mielőtt elhagyja a játékos a jégen rá tűzijáték a „Bikák” korcsolyázás és a zászló a kezében a harmadik vágott körök viselik a legtöbb, mint kiderült, a fő. Ha tudjuk, hogy aki világít (szó szerint és képletesen) ezt az öltönyt kellemesen csalódtam. De ahogy ő kérte, hogy ne hozzák nyilvánosságra a titkos, ezt a kérést végrehajtani. Valóban, a „Toros”, nem csak a fikció és kreatív megközelítését mindent, ami látható lesz a rajongók, de nem kevésbé érzékenyek erre - milyen ventillátor nem látni. Ez a mennyiség nem láttunk sokáig. De semmi lepődni, mert segítenek!

Mérkőzések Neftekamsk kinyílik groovy Torosik

És a nézők a lelátókon szórakoztatták aranyos medve pár

Neme la femme

Rátérve a jég hősök döntőjében, nézd vissza ismét a dobogón, és csodálja ezeket a csodákat, hogy örömet a szem a lelátókon arénák Tyumen és Neftekamsk.

Sikeres start - fél siker. Abban az esetben, az utolsó sor „Ruby” és a „Bikák” jött ki, hogy így. Tyumentsev kétszer vezetett a pontszám a nyitó mérkőzés sorozat, de neftekamtsev talált egy hős, aki sikerült, hogy magára az eredmény. Egor Dubrovsky kétszer segített a csapatnak nyerni vissza a rendes játékidőben és a hosszabbításban szerezte a győztes gólt, arra kényszerítve az újságírók, hogy emlékezzen a klasszikus - a részleteket a film Aleksandra Ivanovskogo regénye Aleksandra Sergeevicha Pushkina „Dubrovsky”. Bármi is volt, Jegor mondani a kamera a mérkőzés után: „Nyugodj meg, Mása, I Dubrovsky” - Neftekamsk mazsorettek hinné szavát. Nem hisz a hős arcát a nemes Robina Guda?!

Kapitányok minden csapat. De nem minden csapatnak van egy százados, mind a „Bikák”. 171 centiméter és 91 kilogramm testtömegű Anatoly Stepanov jelentése természetes helyén a rakéta. Az egész sorozat nem az az érzés, hogy több, mint ő volt csak Tyumentsev Ankudinov (ebből később). neftekamtsev kapitány mindenhol: repült, mint a villám az oldalon, elterelve túl sok figyelmet az ellenfél. Szinte lehetetlen volt elkapni a hatalom, ő maga hitoval nélkül kétség árnyéka a lehető leghamarabb. Amikor világossá vált, hogy a „Ruby” érkezett a döntő sorozat nem a legjobb fizikai állapotban, Anatolij ment szinte a változás és a védők az ellenfél ruha teljes körhinta, fárasztó, és eloltotta. Ő és miután a döntő mérkőzést sokáig még nem tette lehetetlenné a kikapcsolódásra, vagy szurkolók a lelátókon, sem csapattársai az öltözőben. Ez volt az ő ordít „Toros” - bajnok „a leghangosabb visszhangozta ívei alatt a Tyumen gyorsan kihalt jég palotában.

A méret nem számít

Én most nem sok gyűrött?

Állj Captain "Toros"? csak fúj

Vált, mivel a múlt évi elődöntőjébe Tyumentsev „vörös posztó”, Andrei Ankudinov és döntő sorozat ebben a szezonban volt a fő célja az energia vételi ellenfél. Ragadós, tüskés és merev, Andrew megszerezte csapata számára méltányos percek számát a többség. Többször ellenfelek dobott rá az öklével, de higgadtan viselte, és cselekedni egyértelműen a követelmények egy mentor - hogy ne vegyenek részt a csatában, és hagyja, hogy az ellenfél megy a tizenhatoson egyedül. Után már Ankudinov tartotta jutott a feje fölött, azt mondta, ami nagyon kényelmetlen játékoshoz és nem rejti véka alá. Örülök, hogy ő tudja, hogy a csapat egy szívességet, és azt mondta, hogy minden versenyző a meccs után kommunikál csak finom. Nem hiszem, hogy van Andrey alapon, hanem a füstöt a fülébe ellenfél az utolsó ment ugyanaz, mint a cső a motor, és a legtöbb „ruby” készek voltak, hogy csak tépje szét.

Ha a webhely indult por-, szükségszerűen a központban volt Andrew Ankudinov

Andrew Ankudinov - aktív és a helyszínen, és az öltözőben

Mikhail Demidov elég szűk ül „az” Alexander Sudnitsinym egész rájátszás, a játék csak egy (nem túl sikeres) játék ellen „Sputnik”. Így, amikor az utolsó két meccsen a „Diesel”, és a nyitó mérkőzés sorozat ellen „Toros” fő kapuőrrel tett néhány szerencsétlen hibákat, helyet az utolsó körben vette Michael. És nem tudta, hogy a hős a sorozat, ha a harmadik időszak a második mérkőzés a Tyumen partnerei egyszer és mindenkorra nem hagyták az erő, és a hazai színtéren a tábla nem játszottak elég alattomos az ellenfél. A harmadik időszak lövések aránya 20:37 javára neftekamtsev, és a szám a behajtások, melyet bátran jelentkezzen az előtag „szuper”, Michael végre egy tucat. De egy váratlan fellendülés a közös oldalán a kapu, és szinte kilép játék partnerek semmivé minden hasznosítja a labdát. A negyedik mérkőzés „Rubin” védelméről szóló törvény egy felnőtt, és elvették Michael Neftekamsk „cracker”. Megvédte „nulla” teljes nyolc időszakokban Demidov válhat olyan tényező, amely segíthet „Ruby”, hogy forduljon vissza a sorozatot, de a „Bikák” talált a hős.

A kapus a „Rubin” Mikhail Demidov

Nem süt kiemelkedő takarít, nem terhelt öt tucat lövés meccsenként, csak tudott róla, és nem kételkedett a megbízhatóság. Vladimir Sohatsky - ugyanaz az ember, aki végig az utolsó sor megszemélyesített nyugodt a megbízhatóságot. És ha Demidov fellángolt, majd nyugodtan és magabiztosan Sohatsky égett az egész rájátszás, világítás a módja annak, hogy a Kupa csapat. De ez nem nagyon tapasztalt kapuőr, szaga puskapor. Ez egy fiatal férfi 22 éves, aki egy nagy jövő előtt.