Kapu a vár

Gates zárva. „Spartacus” Szerzett ellen „City” hét megválaszolatlan célok

„Spartacus” a második egymást követő napon, hatalmas ellenfele. A 14. fordulóban a bajnoki FONBET-magyar áldozata a vörös és fehér St. Petersburg lett a „City” - 7: 0. csak négy és fél kört balra kezdete előtt a Super Final Championship FONBET-Hungary Beach Soccer. Ez azt jelentette, hogy a csapat maradt egy kicsit több mint négy nap, hogy javítsák helyzetüket a ranglistán, és megfelelnek a végső sípszó az utolsó mérkőzés „alapszakaszban” a legkedvezőbb helyzetben a maguk számára.

„Spartacus” és a „City”, hogy a moszkvai állomásán jött szinte ugyanabban a helyzetben. Mindkét csapat arra határán található a dédelgetett hatos, zajlanak a Super Final, a „City” volt 16 pont az eszköz, „Spartacus” - 17. De ha a szentpétervári csapat elvesztette Ozu és szenvedett az első nap a színpad vereség a „mozdony”, a moszkvai újonc Brishtelem legyőzött „Strogino” küldő rossz kapu mindössze 12 gól.

"City" (Budapest) - "Spartacus" (Budapest) - 0: 7 (0: 1, 0: 4, 0: 2)

Érdekes, hogy az első fordulóban mérkőzés, amely Budapesten tartották, a „City” nyert „Spartacus” a Penalty. A fő ideje a mérkőzés véget ért az eredmény 2: 2 túlóra - 3: 3. A „polgári” voltak csak Penalty: miss Ostap Fedorov végzetesnek bizonyult. Természetesen a homok a kis home „Spartacus” akart bosszút állni egy közvetlen versenytársa a kiábrándító vereség az északi fővárosban.

„Meg kell nyerni még ma!” - elkezdődött a mérkőzés kíséret énekek a rajongók a „Spartacus”. Azonban a rohanás a kapuhoz egy idegen fejjel piros és fehér egyértelműen nem fog. Az első percekben a „City” irányította a labdát, és fáradhatatlanul próbálta kinyitni az ellenfél védelmén. Különösen igyekeztünk támadni az olasz légiósok „polgári” - Gori és Ramachiotti.

Az első meleg időben Szergej Zotov célja jött a harmadik percben: Fedor Zemskov hosszú lövés küldte a labdát alig több mint a bárban. Igor Borsuk egy szabadrúgás ütött a sokkal veszélyesebb: Zotov volt, hogy egy látványos ugrást, hogy húzza a labdát alá tekert. A harmadik egymást követő büntetés általában válhat segíti. Zotov sikertelenül harcolt ki egy lövés Pavlenko, és a föld a fény, úgy tűnt, lőtt. De a bíró vállat vont - ő tudja jobban.

Egy sor büntetés gyilkos oldalán a kapu, „City” folytatta Ruslan Aman középpályán küldte a labdát a mezőnybe. Ha egy meccset „Strogino” „Spartacus” a kapunál repült a „polgári” nem sikerült gólt. Bazhenov is próbált szerencsét, hosszú lövés a másik oldalon a játszótér, de Zotov látta az ütközés pillanatában a labda lyukasztott mentettek.

Az egyenlítő az első időszak Brishtel létre csak három veszélyes pillanatokat. De az első csapás a labda alig több mint a bárban, míg a második és harmadik tükröződik Zotov. Úgy tűnt, hogy a szünet előtt át, és nem lesz megnyitva, de két perc múlva a „Spartacus” szünet még Szerzett: Fedor Zemskov finoman fűrészelt a labdát Zotov. Tehát az első időszakban, és végül - 1: 0.

„Spartacus” volt közel kétszerese a különbség a pontszám már az első másodpercben - a csapás a központ nem csak segíti. Azonban, kivéve a „City” epizód kezdődik elölről alatt frissebb. A nagy pillanat volt Krutikova, de Alex még mindig nem tudott nyerni a párbajt őrt a kapu fölött Borsuk, és elküldte a labdát az üzenet.

A „City” azonnal a szünet után a kapuban kezdett játszani őz. A „Spartacus” változás történt négy percen belül: Zuyev alá került a hosszú távú szabadrúgást, elvette tőle, és maradt a beállítást. És ez segíti a 46. számú vörös és fehér kezdődött a pontozási jégkorong szabványoknak. Zuev kapura a labdát, pontosan Andrei Novikov, aki dobta egy ütést Zemskova - 2: 0-ra.

A második gól követte a harmadik, „Spartacus” kezdett elszakadni az ellenfél. Igor Brishtel váll dobta a labdát a „penny”, és Yuri Kotov közelről lövés kapus „City”. Rajongók a piros-fehér-késett: „Előre” Spartacus „-, és segített a csapat nem csak fenntartani egy szilárd előnye, hanem növeli azt - pontos mozdulatokkal észleltek a vidéki és Brishtel - 5: 0-ra. „City” nem az ő keze, megpróbálták, de a második időszakban meglehetősen világos, hogy milyen osztályon Andrusenko is engedélyezi a nyomást az ellenfél.

Ha a „polgári” és azt remélték, hogy elkerülje a harmadik periódusban a konfrontáció „Spartacus”, majd Igor Brishtel, pontozás a hatodik gólt egy perccel a szünet után, elpusztítani. Egy perccel később a „City” ott volt szinte az első esélye, hogy pont az utolsó 20 percben, de Gabriele Gori a nézőpontból ütött a pólus közelében Zueva kapun.

A közepén a harmadik „City” időszak, úgy tűnt, ő vette a labdát ellenőrzés alatt. De hirtelen a hetedik szerzett „Spartacus” - „megtérülési” partner Yuri Kotov vissza. A második szám a csapat elérje a túlsó sarkában a kapu Zotov, aki harcolt ki csak azért, hogy lépést tartson Brishtelyu. Így belovengersky kezdő piros és fehér szerezte a hatodik gólt két meccsen. Rajongók a „Spartacus” ez a játék Légiós voltak ragadtatva, és azonnal elkezdte kántálni a nevét.

A mérkőzés végén a „város” volt arra, hogy „áztassa” az eredmény, de a lövés Krutikova sarok célt nem érte el - ismét a labda alig több mint a bárban. Ennek eredményeként a „polgárok” nem sikerült megszabadulni a balsorsú nulla az eredményjelző táblán. A Ruslan Pernaja csapat szerzett három értékes pontot és megelőzte St. Petersburg „Crystal”, játszott mérkőzés kevesebb. Tekintettel arra, hogy a „Spartacus” fog játszani a moszkvai CSZKA ellen, és az ellen „Crystal”, a tetején a ranglistán Több dolog változhat. Vörös és fehér is akarja fejezni a „alapszakaszban” a két legjobb.