Job Description marker biliárdklub

Marker - egy személy dolgozik billiárd klubok, éttermek, kávézók, és kövesse a viselkedési szabályokat, a biliárdasztal, figyeli a táblákat, labdák és dákó, biliárd gondoskodó eszközöket. A golyók folyamatosan dörzsöli a portól és a kréta, figyeli a tisztaságát és biztonságát egy biliárdasztal. Abban az esetben, eltűnésének néhány dolog a klub (a labda, krétával vagy cue) kerül felszámolásra egy marker a téma. Ahhoz, hogy egy marker nem elég a kezdő szinten foglalkozni csak egy medencében. Ebben a szakmában van szükség mind a szakmaiság a játék, és a tudás a pszichológia a látogatók. Általános szabály, hogy az a hely marker elfoglalt emberek, akik őszintén lelkes biliárd és viszonylag nagy képességeit ebben a sportban. Marker képesnek kell lennie arra, hogy közölje a látogató, hogy mit kell tenni minden szemetet a biliárdasztal lehetetlen. Továbbá, ha a biliárd fog harcolni - a marker van szükség, mivel egy biztonsági őr razboronit őket. Sok esetben ráadásul egy kis fizetést, a marker kap egy tipp, amelyek gyakran sokkal magasabb, mint a fizetések és a norma, és ez egy legitim növekedett a fizetést.

MUNKAKÖR LEÍRÁSA MARKER

(Egyes munkáltató neve)

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK
1.1. Marker (a továbbiakban - a munkások) vonatkozik alkalmazottak.
1.2. Ez a munkaköri leírás határozza meg a feladatait, jogait és felelősségét a munkavállaló a munkavégzés egy speciális és a munkahelyen „___________________________________” (a továbbiakban - a munkáltató).
1.3. A munkavállaló nevezi ki és menti érdekében a munkáltató megfelelően alkalmazni a munkaügyi jogszabályok érdekében.
1.4. A munkavállaló jelentések közvetlenül a ___________________.
1.5. A munkavállalónak tudnia kell: rendeletek, irányelvek, a megrendelések magasabb hatóságok, módszeres, rendeletek és egyéb ellenőrzési anyagok sport- és szabadidős, kulturális és szórakoztató művek formák és módszerek kulturális és szórakoztató művek üzemeltetési eljárások klub létesítmények; eljárást tartása és a dokumentáció, valamint az elkészítéséhez létrehozott jelentések; alapjai munkajog; munkavégzésre vonatkozó szabályokat; szabályok és rendelkezések a munkavédelem.
képesítési követelmények: középfokú szakképzés.
1.6. Időszaka alatt átmeneti távollétében az alkalmazotti kötelességek vannak rendelve ___________________________________________________________________________.
(Position)
2. funkcionális feladatokat WORKER
Ez biztosítja szabadidős és kulturális szolgáltatások a látogatók. Ez biztosítja a használata a biliárdterem a hozzárendelt leltár. Figyelemmel kíséri a szobák tisztasága rendelt neki. Növekedését segíti elő ügyességi játékos. Monitorok annak biztosítására, hogy a játékosok nem sérti a magatartási szabályok és működését.
3. A munkavállalók jogát
A munkavállaló joga van:
- ad neki munkát, mivel a munkaszerződés;
- munkahelyen, megfelelő állami szabályozási követelmények munkavédelmi és feltételek szerint a kollektív szerződés
- teljes megbízható információt a munkakörülmények és a munkahelyi biztonsági követelmények a munkahelyen;
- szakképzési, átképzési és növelik tudásukat által előírt módon az Mt. az Orosz Föderáció és más szövetségi törvények;
- anyag- és kapcsolódó dokumentumok munkáját;
- kölcsönhatás más részein a Munkáltató, hogy végre a működési kérdésekben szakmai tevékenységét.
4. Felelősség
Az alkalmazott felelős:
4.1. Amennyiben nem tesz eleget ellátásához.
4.2. Félrevezető információkat a munka állapotát.
4.3. Amennyiben nem tesz eleget megrendeléseket, irányelveket és utasításokat a munkáltató.
4.4. Megszegése biztonsági szabályokat és utasításokat a munkavédelmi.
A végrehajtás elmaradása, hogy megfékezze az azonosított megsértése biztonsági szabályok, tűzvédelmi és egyéb előírások, hogy veszélyt jelentenek a munkáltató és az alkalmazottai.
4.5. Nem teljesítése a munkafegyelem.
5. MUNKAKÖRÜLMÉNYEK
5.1. Worker üzemmód összhangban meghatározott belső szabályzatok által létrehozott munkáltató.
5.2. Mivel a működési szükségletek munkavállalónak kell utazni hivatalos ügyben (beleértve a helyi).
Vezetője szerkezeti egység ___________________ / ___________
(Kezdőbetűi eredetű) (aláírás)

"__" _____ ______________ Mr.

állapodtak meg:
Jogi Szolgálat _______________________________ / ____________________