Job Description Bank tanácsadó

1. felelőssége a nyertes. tanácsadó:

Teljes körű tanácsadás az ügyfelek minden típusú banki szolgáltatásokat az utasításoknak megfelelően, levelek és a megrendelések magasabb szintű szervezetek;

Ez biztosítja a működési támogatást az ügyfeleknek az esetre, ha bármilyen probléma kapcsolódó teljesítmény a banki műveletek;

Ez segít megszervezni a szolgáltatási folyamat, annak érdekében, hogy elkerüljék a kialakulását várólisták és a panaszok az ügyfelek;

konfliktusok megelőzését és megoldását;

folyamatosan javítva készségek, információt közöl a helyzet a pénzügyi piacon;

Ellátja a különböző feladatokat a bank vezetője.

2. Jogi tanácsadó. Bank tanácsadó:

jelentést a vezetés minden azonosított hiányosságok létrehozása a bank;

javaslatokat tesznek a munkát megfelelően az előírt feladatait a munkaköri leírás;

Ez megmagyarázza a kérdésekre a banki tevékenységek hatáskörébe.

3. Felelősség egy tanácsadó. Bank tanácsadó:

felelős az objektivitás és a szolgáltatott információ minősége, hogy a nyilvánosságot a bank szolgáltatásait, valamint minőségének és időszerűségének teljesíteni feladatait.

4. képesítési követelményei:

közép- vagy felsőfokú;

Előzetes vizsgálati eredmények pszichológiai kontroll a helyzetét tanácsadót;

igazolás birtokában a befejezése során „Tanácsadó Bank”;

gyakorlati tapasztalat legalább 1 év.

Ahhoz, hogy eredményesen feladatok elvégzésére néz a pénztáros kell (felsorolt ​​követelményeknek fontossági sorrendben):

1) attentsionnyh tulajdonságai (tulajdonságai figyelem) - figyelmet dokumentumok kezelésére, a képesség, hogy koncentrálni. A tartós figyelem a pénztáros befolyásolja a személyiség jellemzői, mint a pontosság a szervezet a munkahelyen, a pontosság, pontosság, alaposság, fegyelem a munkanap;

2) pszichofiziológiai tulajdonságait. Ahhoz, hogy működik normál körülmények között megköveteli következő pénztáros pszichomotoros (dinamikus) tulajdonságok: tartóssági (ellenállás idegrendszer ingerekre), robot, nyugalom, koncentráció a munkanap során, állóképességet. A stressz (extrém) helyzetekben szükséges egyensúly (érzelmi stabilitás), önkontroll, higgadtság, önuralom az érzelmek, a kitartás, a rugalmasság (a képesség, hogy ellenőrizzék a helyzetet);

3) kommunikációs tulajdonságok, mint például az udvariasság, barát, érzékenységet, barát. Fontos, hogy a képesség, hogy kommunikálni az ügyfelekkel, hogy együtt, akik az önálló, beszédes beszéd, hallgatni;

5) mnemonikus tulajdonságok (tárolási tulajdonságok). Egy különleges szerepet térfogatának tárolt dokumentumokat és vizuális memória;

6) akaratlagos tulajdonságai, vagyis a nem kell félni a munka nagy összegű pénz és értékpapír. Vannak alapvető bátorság (a képessége, hogy kockázatok) és a meghatározás (a képesség, hogy a döntést kiválasztásával több lehetőséget, beleértve a vészhelyzetekben);

7) érzékszervi észlelési tulajdonságai (érzékenység tulajdonságai és az észlelés). A kritikus eleme ez a kultúra a megfigyelés - intuitív, tervszerű tevékenység az érzékelés, a közvetített tudás és gondolkodás.

Kapcsolódó cikkek