Hihetetlen, milyen egy férfi! Ő volt azon kívül, egyszerűen nem tudom!

61 éves ausztrál nyerte a szuper maraton farmer, mert nem tudja, hogy tud aludni benne.

Ausztrál szuper maratoni távolság Sydney és Melbourne között 875 km, ami tovább tart, mint 5 nappal az elejétől a végéig. A verseny során általában világklasszis sportolók, akik vonattal kifejezetten erre az eseményre. A legtöbb sportoló nem régebbi, mint 30 éve, és támogatta a nagy sport márkák, amelyek a sportolók formáját és cipők.

1983-ban, sok volt a veszteség, ha a verseny napján az elején volt 61 éves Kliff Yang. Eleinte mindenki azt gondolta, hogy eljött a verseny kezdete, mert nem volt öltözve, mint a sportolók: overall és sárcipőjét felett cipő. De amikor Cliff került az asztalra, hogy a rajtszám a résztvevő, akkor mindenki rájött, hogy ő kívánja futtatni mindenkivel.

Amikor a maraton kezdődött, a profik bal Cliff ő kalocsni mögött. Néhány néző szimpatizált vele, és néhány nevettek rajta, mert ő nem is tud rendesen elindulni. A televízióban ember nézte Cliff, sok aggódó és imádkozott érte, hogy meghalt az úton.
Minden szakmai tudta, hogy befejezni a versenyt kerül körülbelül 5 nap, és a napi futás és 6 óra alvás neobhodmo 18 órán át. Kliff Yang nem tudják ezt.
Másnap reggel, a rajt után az emberek már tudom, hogy Cliff nem aludt, és futott egész éjjel, elérve a város Mittagong. De még megállás nélkül aludni Cliff messze elmaradt a sportolók, bár, és továbbra is futni, míg a kezelése, hogy üdvözölje ember áll az útvonal mentén a verseny.
Minden este közeledett a vezetők a verseny, és a múlt éjjel Cliff kiiktatott minden világklasszis sportolók. ő volt messze megelőzve az összes, hogy az utolsó nap reggel. Cliff nem csak futott egy szuper maraton évesen 61 meghalás nélkül a távolból, hanem nyerte meg, megtörve a rekord a verseny 9:00, és lett nemzeti hős.
Kliff Yang leküzdeni verseny 875 kilométeres 5 nap, 15 óra és 4 perc.
Kliff Yang nem veszi magát egy díjat. Amikor Cliff elnyerte az első díjat egy 10.000 $, azt mondta, nem tudja, hogy létezik a díjat, amely nem volt a verseny arány és habozás nélkül úgy döntött, hogy a pénz az első öt sportoló, aki futva utána, egy $ 2,000 mindegyik. Cliff nem hagyott magamra egy fillért, Ausztráliában és az összes beleszeretett vele.
Sok képzett atléta tudta az egész technikáját, hogyan kell futtatni, és mennyi időt pihenni a távolból. Minél inkább meg voltak győződve arról, hogy a '61 szuper maratoni futás lehetetlen. Kliff Yang is, csak nem tud róla. Még azt sem tudjuk, hogy a sportolók aludni. Gondolatai mentes volt korlátozó hiedelmek. Csak azt akarta, hogy nyerj!