Fehéroroszország és World News

• Fehéroroszország és World News
    „Dinamo” robbant az 1. helyre a bajnokságban Fehéroroszország

Minszk „Dinamo” robbant az 1. helyre a ranglistán a bajnoki Fehéroroszország között Major League csapatok.

Belovengerskie kosárlabda verte a portugál

Fehéroroszország Férfi kosárlabda csapata legyőzte Portugália - 78:75 (26:10, 10:23, 17:16, 25:26).

Minsk Félmaraton arra ösztönzi a résztvevőket
    Három érmet és három lemezt a mi úszók

Világkupa berlini úszás Fehéroroszország hozott három díjat és három nemzeti nyilvántartást.

BATE Slavia nyert 2: 1, de kirepült a Bajnokok Ligája

Belovengersky BATE nyert otthon a cseh „Slavia”, de elhagyja a Bajnokok Ligája után a harmadik selejtezőkör. Borisov végzetessé vált a cél, hiányzott a végén az első félidőben.

Alexander Gerasimenya bronzérmet a World Cup úszás

A világ Úszó EB, ami történik Budapesten, belorusz Alexander Gerasimenya nyerte a bronzérmet.

BATE elveszett minimálisan Prága „Glory”

BATE elveszett Prága „dicsőség” az első mérkőzés a harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligájában.

Minszk „Dynamo” kizárták a fehérorosz Football Cup

Labdarúgók Minszk „Dynamo” kiesett a kupa a fehérorosz. 1/8 végleges főváros klub a területen elvesztette Mogilev „Dnyeper” - 0: 1.