eltűnt

Drámai labdarúgás Khimki este győzelmével zárult a moszkvai klub. Roman Gerasimov rövidnadrág 'Army sikere több fontos tézisek.

Kik a vezető

A mérkőzés alakult mindkét csapat a várt módon. Zhorzhe Zhezush társult üdvözölték a szerény stadion Moszkva közelében egy világos vonal a tervezett viselkedés - a portugál nem megy egyedül a pályán, és remélve, hogy a lehetőséget az egyéni harap tulajdonosok azzal a céllal, hogy végre eltemessék reményben eléri a csoportkörben a Bajnokok Ligájában. CSKA ez az állapot részben ért egyet, támaszkodva gyors kontrát gyorsítsa afrikaiak. Aquilani dobjon egy partner az ülés megnyitása emlékeztetett a fő ágát a riválisok - precizitás lovas felszerelés.

eltűnt

Ha az első meccsen a „Alvalade” osztályokon Slutsky gyengíthetik a markolat „oroszlánok” a 20. percben az első felében, az első alkalommal ma este, a CSKA jött három perccel később: Fernandez söpörni Seydou de elefántcsontparti csalódást befejezését. By délelőtti ülésén százalékát birtokolta éppen csak meghaladta a vendégek: 58 42. Számos támadás alatt a jobb szélén, ahol akár egy ágyék sérülést Fernandez nem vált sikeressé a „Sporting”. Csak akkor elhatározta, hogy kipróbálja a másik oldalról, és kénytelen nullák az eredményjelző táblán először változást.

Nem volt a kedvenc. Nem én vezettem, és hajtott csapat. Az ő terve, természetesen mindkét oldalon volt, és érdemes megjegyezni, hogy Gutierrez ügyesen behatolt a büntetést alszik pillanatra Ignashevich és Vasili Berezutski, 10 perccel a szünet előtt kezdődött a megtestesült a megfogant élet Jézusban.

Ekkor több sikerrel, mint egy héttel ezelőtt, a vendégek kikapcsolta Roman Eremenko - csak egy támadó középpályás és kezelésére belül átadni Nababkina kúszott be a memóriába egy óra tiszta játékidő. Aztán kaptunk egy kicsit több oxigén. De a végső adatok tulajdonjoga a teljes mérkőzés osztottuk a két fél között szinte egyenletesen.

Hát hol fogantyú

A név a döntőbíró Paul Karlovets legalább addig, amíg a hétvégén lesz az ajkak, a köz- és az első oldalakon a sport kiadványok Portugália. A minőség a cseh játékvezetés, őszintén szólva, továbbra is fontos kérdés. Doumbia kiemelt mozgása a könyök kiegyenlített, kihasználva egy hibát kapitány „Sporting” Adrien Silva után hanyag szabványok elején Alan Dzagoev. Nem számít, milyen keserű idegenek, de ez el van telepítve a központban.

”. „A szünetben azt mondjuk, hogyan kell változtatni taktika, darabokra tör mérkőzés. Doumbia mondta bátorító szavakat, hogy lesz idő, ő szerzi. Amikor szerezte a második gólt, egy pár másodpercig nem volt a legkellemesebb érzések „- mikrofon felfogja szó Leonid Slutsky meccs után ..”

És aztán, miután egy igen nagy szükség van szikra a megjelenése érzelmek és a célok, CSZKA érezte sokkal magabiztosabb a módja, hogy a fogadást. Megtört történettel. Ez lett szabadabb Razdolnaya, segített a játékosok előtt a fáradtság. Aquilani helyett súlyosbítva átviteli jutalmazzák Alan savory akadály a bal kezében.

eltűnt

Magnificent kereszt Shchennikova Musa, majd megosztani Seydou, és 2: 1. Minden végrehajtott gyorsan, tisztán, hatékonyan és váratlanul zevnuvshih „oroszlán”. Pontosan három perc múlva a boldog esemény számunkra a gyepen lépett Slimane - aki meg a végeredmény a „Alvalade”. És ez lett belőle.

Hét perccel a vége előtt az algériai csalódott Akinfeev után pontos bejelentés egy sarokba, és pontosan abban az időben, a portugál jött ki győztesen a kétlábú csatát. De a cseh döntéshozók sárga köpenyt másként döntött. Nézzük a két: a cél láttunk? Abszolút. Mi valójában látható. És ha tudnánk látni ezeket a csodálatos a visszajátszás sugárzott filmesek a „Arena Khimki”, hogy volt gól a szabályok ellen? Hogy ő átment a frontvonalon a repülés során, Slimane? Nem. És mi reakciót vársz Jézus, aki egy héttel ezelőtt megesküdött ténykedik?

”. „A Lisszaboni nem kaptunk egyértelmű büntetés most Slimane is szerzett tisztán - az utat, miután a játékvezető megadta a labda a kapuban. Bár ez nem indokolja minket - tudtuk fordítani a játék a túlórát. Lehet, a végén több mint CSKA akartam nyerni. Játszottunk egy erős csapat, de ítélve negatív hatással van az eredmények mind a játékok, „- a vezetőedző” Sporting „csalódást okozott, hogy mi történt, de tisztelgés az ellenség .."

Dzagoev gondoskodik a mi álom

Ez csak Alan ellen volt ilyen igazítását. Ez volt a labdát talált okosan szétszedni Ahmed Musa függöny az ülés, így az ellenség nincs esélye túlórát.

eltűnt

Dzagoev helyesen értékelte a helyzetet a klub, egy komolyabb versenyt a központi „hadsereg” sorban a csapat egyre alapvető eleme. Mindenütt jelenvaló varázspálca. A több választás nyerte küzd. Man jelentősen megnőtt, és a nyomát csizma végén minden mérkőzés CSKA terjed a szabadrúgást a büntetést. Alan halmozódik körülbelül 12 kilométer per játék, és ez a szám, amely a jogot, hogy dicsekedni középpályás európai szinten.

Path Európába az elit osztagok Leonid Slutsky most nyitva áll. A feladat készül minimum. Hogyan Kérném kíváncsi Alexander Mostovoi. „És akkor mi van?”