Egy igazi versenyt DTM moszkva kábelcsatornán

Moszkva Raceway véget ért az első nap a DTM hétvégén. A győzelmet a versenyen kellett küzdeni - sokáig a versenypályán nem voltak ilyen versenyeken.

Mi vagyunk a pilóta Ricky Collard voltak azonos magasságban - 1,6 m. Természetesen az anyósülésen egy kicsit tovább - körül a bár mögött ajtó, így a vendégek illik bármilyen típusú szervezet, azonban, és a kísérleti felülvizsgálatot az alacsony növekedés alacsony. A kérdésem az, hogyan kell repülni, Ricky mondta mosolyogva: „Szinte az érintésre. Fordítsa el a - Igen, hiszem!”.

Ricky Collard - angol pilóta kiálló főleg brit bajnokságon, beleértve a 4-es képlet és a Formula 4.

Persze, ez egy kicsit flörtöl, de az elem igazság. De még terhelje a sarkokban és a fékezés. Nem veszi észre - mint megjelenés jobb, de a fejét lenyomva az ülés oldalfal. A megérkezés után Collard maga hívta fel a figyelmet, hogy: „Nagyon szeretem az elhúzódó kilencedik forgatás, amelyben minden fordul, és meg nem tértek és csavarja minden véget ér. Ott van, az úton, az irányt a fejét lehajtva. " És láttam! Talán be túl hosszú, unatkozik.

Funkciók repülés taxi működik BMW M4 DTM és a BMW M3 E30.

De az utolsó kanyarban léptünk Moscow Raceway, ottormazhivayas 235 km / h hatodik fokozatban. És elvileg kevesebb, mint 85 km / h sebesség bármelyike ​​a sarkokat nem csökkent. Collard hajtott Apprehensive nem egyszer - Szerencsém volt, hogy az utolsó a sorban a repülés-taxi. Volt idő, amikor úgy döntött, és Ricky megjeleníthető voltam képes - mentünk négy körrel. Már a második, azt gondoltam: „Hogy lehet állni egy órát?”

Moscow Raceway, DTM

Miután ezt a járatot, taxi kezdeni egy kicsit más nézd meg, mi történik a pályán. Hagyományos ütközések nem fordulnak elő képtelen az első kanyarban a verseny menni, ez az úgynevezett. Csak most egyre világosabb körülmények: DTM autók, hogy elférjen egy 90 fokos fordulatot, ami szintén felment a hegyre. Láthatóság korlátozott, hogy azon az úton, persze, nem lehet mindent megtenni, és minden olyan helyen, nem elég. Ez a rendszer az első verseny, és bizonyította.

A pole pozícióból indult René Rast (Audi Sport Team Rosberg), bár a legjobb időt az időmérőn megmutatta Marco Wittmann (BMW Team RMG). Az ok - a finom, ami egy német az előző három incidensek a versenyeken. Ezért Moszkva Raceway kezdte hatodik.

Igen, ebben a szezonban DTM tele vita, nem csak a pályán.

Vasárnap a versenypályán Moscow Raceway tartott a második napon a DTM hétvégén. Minősítés: 11:20-11:50, a verseny 14:48-15:48.