Minden szakma

Az összes országok

Tartozékok, alkatrészek honda. olaj és a folyadék GMT.

Twitter

1 hét és 6 nappal ezelőtt Inkább késő! Ez volt számomra a múlt hétvégén a tehénpásztor Triatlon, P1 korcsoportban 2. Overal 🥈and ... instagram.com/p/BXp4VYzlO1L/

2 hét és 5 nap ezelőtt Ahogy én versenyezni fél Ironman távú verseny ezen a hétvégén gondoltam, nem egy primitivizmus a Cebu ... instagram.com/p/BXaBZOMFmCq/

3 hét és 3 nap @ MBrundleF1 Teljesen egyetértek Martin, hogy mer egy F1-es pilóta egy személyiség és örömet, hogy a sport, hogy néha ... twitter.com/i/web/status/8 ...

"Rel =" ember-képek ">" rel = "ember-képek"> "rel =" ember-képek ">" rel = "ember-képek">

A verseny után a hetedik pozícióban a nyitó szezonban a verseny Bahreinben, Button nyerte a második futamon Ausztráliában. Annak ellenére, hogy az összecsapást Fernando Alonso és Michael Schumacher az első kanyarban, megkockáztatott, mielőtt a másik versenyző váltott slick. Ezt a döntést később helyesnek bizonyult, a tempó gyors volt, és ez úgy ment, sokkal gyorsabb, mint azok, akik jártak egy közbülső típusú gumi. Elhagyása után Sebastian Vettel problémák miatt a fékek vezetés át a brit és magabiztosan eléri a célvonalat az első pozícióban, megelőzve a tizenkét másodperc legközelebbi riválisa Roberta Kubitsu.

Mivel a zavargások Bahrein, az első versenyen került sor Ausztráliában - ez ő hatodik lett. Az első találatot a dobogón a szezon volt a második futamban - második helyen a GP Malajzia. A következő két ázsiai szakaszban eltelt nem annyira sikeres - 4. és 6. helyen Kína és Törökország, ill. De a következő két, az Európai Nagydíj Spanyolország és Monaco zajlik a különbség csak egy hét, Button volt két harmadik hellyel. Az első győzelem került sor Kanadában az év, ahol Jenson tudott nyerni, míg egy bizonyos ponton a verseny az utolsó helyen. A verseny után, Jenson felállt az egyéni versenyben a bajnoki második helyen. Ez a verseny volt a századik befejezni a pontokat, és ez a mutató, beérte Nelson Piquet.

Ezt követte a két második hely az Olasz Nagydíjat, és a Grand Prix Szingapúrban. És Szingapúrban, rámutatva, hogy az utolsó körben a leggyorsabb kört, ő nem adta Vettel nyerni a karrier első Grand Slam. Vpreddverii a Japán Nagydíjon brit terjeszteni több éves szerződést kötött a brit istálló. Két héttel később, Jenson ragyogóan nyerte a versenyt Suzuka, miután megkezdődött a második helyről. A verseny, amely - miközben biztosan vezetett Vettel és a súly, és még Schumacher Alonso, de kezdve a kör 41 (53-x), Jenson ment a 12. győzelem és jubileumi, 40. futópálya.

Mint a legtöbb más pilóták Formula-1, Button él a Monacói. Ő is egy tulajdonság az Egyesült Királyságban és Bahreinben. A lista Hobbija hegyi kerékpározás és triatlon, és gyűjteménye autók magában foglalja a VW Campervan 1956 kiadás, Bugatti Veyron és a Honda S600.