CSKA legyőzte el „Kuban”

CSKA nagy játszik, „Kuban” a Krasnodar és folytatja a harcot a bajnoki címért a „mozdony” és a „Zenith”.

A szombati győzelem „mozdony” és a „Zenith” elhagyták a harmadik fél címet faj lehetőség, de játszik a Krasnodar nyerni. Azonban más célokat CSKA alig tesz. Járatot Magyarország Cup bár felborzolt „hadsereg”, mind a fizikai állóképesség (ez nem titok, hogy a két játék egy hét magyar csapat végre nagy nehezen), de teljes mértékben összpontosítani a harcot az arany a bajnokságban. Ebben a tekintetben nem helyénvaló Leonid Slutsky volt probléma a készítmény (bár nem voltak időben?). Amellett, hogy szolgálja az utolsó mérkőzés miatt szuszpenzió Alana Dzagoeva az alkalmazás „hadsereg” nem volt Rasmus Elm és Ahmed Musa. Az utolsó két játékos a kezdő ketrecben, illetve cserélni Steven Zuber és Konstantin Bazelyuk.

Magyarország - Premier League-ben. 26. forduló

0: 1 - Zuber - 38. 0 2 - Doumbia - 45 (habok). 0 3 - Bazelyuk - 49. 0: 4 - Tosic - 66

Removal: Bugaev, 44 - nincs

Ami a „Kuban”, a problémák osztályokon Viktor Goncharenko. ítélve a legfrissebb híreket a táborban a Krasnodar csapat. Akkor fordulhat elő, kivéve alapján a pszichés állapota a csapat, de nem fizikai. Igen, amellett, hogy a kellemetlen pletykákat a jövőbeni bonyolult Viktor Goncharenko volt néhány probléma a készítmény (a játék ellen, CSKA Moszkva „Kuban” miatt sérülések és felfüggesztések nem tudtak segíteni összesen öt játékos), de elméletileg Mindezen nehézségek lehetne ellensúlyozni, hogy a a fennmaradó bajnokság Krasnodar tölteni a szabadidő. Átmeneti mérkőzések, valamint bekerülni a zóna az európai kupa ebben a szezonban, „Kuban” nem fog semmilyen.

Kezdőszeletében mérkőzés, mindkét csapat volt elég gyors ütemben. A labda szinte ragadt a központi terület, de a vendégek támadás kezdetben látszott sokkal élesebb. Nem véletlen, hogy az első 15 percben Aleksandru Belenovu három jöhet számításba (jó eséllyel számlát nyitni voltak Doumbia, Wernbloom és Bazelyuk), míg kollégája Igor Akinfeev valójában maradt munka nélkül. Az első veszélyes pillanat kapujában a magyar válogatott kapus, csak felmerült az egyenlítő fele, amikor CSKA kapitány nagy nehezen kihúzta a labda le a vonal után egy fejlécet Lorenzo Melgarejo. Ez az eset röviden tört során az ülés: szó szerint a következő támadást a vendégek ismét elnyerte a „második emeleten”, arra kényszerítve Akinfeev menni személyesen, hogy egy panaszt a védők, majd elkapta a piros és a kék az ellentámadás - ezúttal a vendégek mentettek Milanov, aki, hogy fedezze a rúgás az azonos Melgarejo.

Annak ellenére, hogy a hiányzó célok, a játék Krasnodar tűnt nem volt ideje, hogy osztályokon Goncharenko egy szusszanás után több egymást követő támadások CSKA fogott a házigazdák kontrát, amelyek eredményeként egy másik ragyogó megtakarítás a végrehajtás Belenova hogy az utolsó pillanatban kiütötte a labdát a Bazelyuk láb. Azonban hamarosan elkapta a merészség és a kapus, „Kuban” erőtlen volt. Tosic és Zuber játszott látványos dvuhhodovki végződő ügyes sztrájkot svájci a hálóba - 1: 0.

"Kuban": Belenov - 5,5 Shangdang - 5,0 Dealbert - 5.0 Manolev - 5,0 Melgarejo - 5,5 (Armas - 5,0), Bugayov - 4,5 Kaboré - 5 5, Ignat'ev - 5,0 (Nikita Bezlikhotnov - 5,0), Sosnin - 5,0, Popov - 5,5 Bukur - 5,0 (Rabiu - 5,0).

CSKA Akinfeev - 7,0, Fernandez - 7,0 Ignashevich - 6,5 V. Berezutski - 6,5 Shennikov - 6,5 (A. Berezutski - b / a) Vernblum - 6,5 Tosic - 7,5, Milánó - 6,5, Zuber - 7,0 Bazelyuk - 7,5 (Efremov - 6,5), Doumbia - 7,5 (Vitino - b / a).

„Kuban” A válasz jött azonnal. 41 perc elteltével Melgarejo a backswing eltávolították a két védők, berontott a tizenhatos bal oldalról, és szilárdan lőtt a hosszú sarokba - bumm! Azonnal a befejező ütés Akinfeev próbált Ignatiev, de a mélyponton Igor sikerült. Mivel a szünet előtt voltak percek, úgy tűnt, hogy ebben a pillanatban a vendégek száradnak a játékot. Azonban a kapitány „hadsereg” azonnal tegye a labda játékban, és mint kiderült, szervezett második támadás olyan segítséget nyújt, hogy a csapata: beugrott az egyik az egyik csapás hátulról Belenova Doumbia fújt Bugaev. amelyért egyenes piros lapot korai és ment az öltözőbe. Az elefántcsontparti a hit a „pont” magabiztosan dobta Belenova és végez különböző sarkaiban, növelve az előnyt a CSKA. 2: 0 - ítélve a játék, „CSKA” az első félévben sikerült présel ki majdnem a maximális eredmény!

Nehéz elképzelni, hogy mit jelentenek a szavak mondta az öltözőben Goncharenko - még néhány játék a teljesítménye „Kuban” hagyjuk Csodában -, de már a második felében, „CSKA” végül levette az összes kérdést. A mérkőzés 49. percében a vendégek elfogyott, hogy megtámadják a két, két látványos pont, amely fel Bazelyuk - 3: 0. Play elmarad tíz emberrel szemben CSZKA Moszkva, tudja, hogy szinte lehetetlen volt. Különösen, hogy a Krasnodar ma este, és őszintén szólva több rossz szerencse - az első támadás után a harmadik kihagyott cél megtörni Akinfeev tudott Sosnin, de a lövése ismét megüt a fába, és hamarosan a játékvezető helyesen felborult gyertyatartó cél miatt les.

„CSKA”, mielőtt a végső sípszó szórakozásból játszani, és a negyedik alkalommal hamar elérje a kapu Belenova - ezúttal halad Tosic. rögzítetten „Kuban” lövés kapu, miután a fal Doumbia. 4: 0 - meggyőző győzelem CSZKA, amely lehetővé teszi a „CSKA” továbbra is harcolni a bajnoki címért a cég a „Mozdony” és a „Zenith”.