Ak Bars „elveszett” Metallurg „az első játék a konferencia döntőbe, inkazan

Kazan „Ak Bars” elveszett Magnyitogorszk „fémműves” az első játék a Gagarin-kupa elődöntőjében a pontszám 2: 1. az ülésen úgy döntött az eredmény a második hosszabbítás.

Az első bedobás nyerte a mesterek, de a korong gyorsan költözött Kazan polgárok, akik azonnal végzett a támadást. A harmadik percben Michal Jordan sérült lábát, és elhagyták a területet. A csapat játszott azonos feltételekkel, akik a gyenge pontokat az ellenfél. 10 perc Artem Lukoyanov szerzett eltávolítását, és a „leopárdok” kisebbségben voltak. A négy közülük túlélte a támadás „fémműves” annak ellenére, hogy a Magnyitogorszk a játék a számbeli többségben vannak a legjobb a bajnokságban. Egy perc múlva már „leopárdok” kezdett játszani előnyt a single-player, de ők is sikerült végrehajtani. Az utolsó pillanatban csapat cserélt támadások, egy döntetlen folytatta szünet.

A második időszakban Kazan irányította a korongot. A „Metallurg” zóna, töltöttek sok időt, nem teszi lehetővé a házigazdák, hogy megtámadják. A nyolcadik percben időszak Kazan kezdett újra játszani a többség és meg is valósították. Atte Ohtamaa dobta célt a kék vonal, és Fedor Malihin a nikkel sikeresen esetben egy bottal, és elküldte a korongot a kapuba - 0: 1. Négy perccel később a házigazdák egy hosszú támadás dobta a korongot kapuk Emile Garipova. Kazan kilövi a korongot a zóna, de a „steelworkers” folytatta a támadásokat. Ennek eredményeként a „Metallurg” képes volt még a pontszámot a játék. Danis Zaripov kapott a korongot, és az átlagos távolság dobott neki a kapukat „Ak Bars” - 1: 1. Felé a közeli időszakban a csapat kezdett fordulni a támadást. Az egyik kontrvypadov Artem Lukoyanov jött a kapuhoz Vasiliya Koshechkina és az utolsó pillanatban nem tudta legyőzni őt.

Az elején a harmadik időszak „Metallurg” kezdte támadni gyakrabban. A játék intenzív, játékos küzdött a korong minden zónában. A hetedik perc alatt Rafael Batirshin elment a tizenhatoson, így a csapat játszik a kisebbség. „Ak Bars”, és ezúttal nem ad spetsbrigady „Magnyitogorszk” megvalósítani az előnye. Nyolc perccel a végső sziréna „leopárdok” harmadik alkalommal játszott túlerő, nem veszik észre. A vége felé a rendes játékidő üteme felgyorsult, de a gólok nem volt több. A játék ment túlórát.

Az első hosszabbítás kezdődött támadások a házigazdák. Többször megpróbálták becsukása egy nikkel transzfer a szélről, de a védelem a Kazan csapat védte a támadást, „MMK”. Ezt követően, a csapat továbbra is játszani egyenlő feltételek. A potenciális kapunál volt egy csomó, de döntő tolóerő nem éri el. Öt perccel a vége előtt túlórát Malihin egy játék magas bottal ment a padon a tizenhatoson. Az egyik pillanat Garipov készült lenyűgöző menti, húzza a csapdába a korongot a gólvonal. Kazan a végén nem ad újra Magnyitogorszk, hogy végre egy numerikus előny.

Döntő volt a második hosszabbítás. Sergei Mozyakin az ötödik percben jött a kapuhoz, és megverte Garipova Kazan kapus. A mérkőzés véget ért az eredmény 2: 1 javára „Metallurg” a sorozat 1: 0.