Ahogy tanították nagyapák, apák tanítják Bobruisk - Hírek

-Muvistar - SKA-Bobruisk 8: 2 Legjobb játékos: Lagodny Eugene / Kovalenko Denis
Machine Builder - Bobruisk március 25 2 Legjobb játékos: Petrenya Andrey / Glushkov Aleksey
Red pischevik - Union - Energy 04:21 Legjobb játékos: Kolotkov Sergey / Krichko Stanislav
Triumph - S-0: 8 legjobb játékos: Dreygal Andrei / Vayteshin Jurij
Muvistar és SKA-Bobruisk korábban nem találkoztak, így a találkozó teljesen illik a jelző - historizált-paramétert. Így gondolom, mielőtt a játék, és a mérkőzés alatt, egy érzés, valamilyen oknál fogva - vette, hogy a játék nem elég világos színek, vagy maguk a játékosok nem működött a megfelelő szinten, és talán csak mi a valóság még rosszabb volt a vártnál. Azonban ez csak az én véleményem, és a csapat, a nézők a mérkőzés, ez eltérő lehet. Különösen a játékosok nyilván próbált játszani a közönség. Bíró magadnak, a második percben gólt szerezte Muvistara Simakov, a negyedik tányérok SKA, az ő védjegye rúgás egyenlített, a lényeg, hogy a közönség - csupasz, és ő kapta őket. Frisky Start nem generál azonos fürgén th folytatása, éppen ellenkezőleg, annak megértését, hogy ma képes gólt bármelyik ellenfél, néhány béna csapat, szükség ahhoz, hogy az eredmény, de ez egészen más petrezselyem. Mégis, még ebben a nem túl „ragaszkodó” helyzet Zhlobin nézett: on - intelligens, on - telivér, a gyümölcsök munkájuk itt kellett volna -, hogy úgy tűnik, mert a terület szántották nevezetesen, nem lehet azt mondani az al-meytsah ma ők nem futnak. A tizenegyedik perc Murinchik második és egyben utolsó alkalommal a m-D jeleníti meg Muvistar előre. Végére a játékrész vágy, hogy pontszám látogatott Lagodnogo és példaértékű, és ezek a srácok már kihasználták. A második félidő meglehetősen vidám magának kezdett SKA-Bobruisk, az ellenfél nem számítottunk, és megadta magát a találkozón Bednyakov ha CSKA továbbra is ragaszkodik az új Do-NIJ, majd megtérüljenek a hosszú távon ez maga Isten parancsolta, de nem tovább, bár a legtöbb ne hagyd, hogy Zhlobin. Miután tisztázta a hibákat a korábbi játékok, a fiúk a kohászati ​​fehérorosz fővárosba, elkezdett gondolkodni és futtatni kétszer olyan gyorsan. A kapunál ez nagyon ésszerű és anélkül gusarstva dolgozott Novikov, bár ez egy raj, amikor érintkezik az ellenfelével, és egyre fájt, de nem fájltípus mert Alexander dolgozik nélkül a biztonsági háló, mondta rázva kizárás. Mivel a mennyiség a vendégek Bobruisk volt egy kicsit, majd gólok újra ismerős arcok Murinchik, Lagodny mintákat. A végső sípszó, a túlsúlya a pontszám elérte terhelő számok. Muvistar nyert, de felvette a felesleges figyelmeztetéseket, tekintettel arra a tényre, hogy a készítmény, és így nem nagyon széles a csapat, ezt a szempontot kell javítani.

Gép Builder és Bobruisk-25 csapat közel azonos erőt, a kijelölt napon és órában az egyes SPO, akik képesek nyerni, valamint a vereség. Annyira kiszámíthatatlan, hogy őrjítő. Történetek a mérkőzést, így izgalmas, hogy több mint egy napon tárgyalják rajongók. Helyénvaló parancsokat, anélkül hogy az ilyen utasítást, hogy unalmas lenne. Riválisok kezdte a mérkőzést, mint a szokás a fizika, adagolás és akkor szórják a parancs-energia szigorúan a könyv. Amennyiben - a rovására skoropolitelnomu siker élén került az alapítvány megközelítés. Minden támadás minden birtoklás ésszerűen használják, de tekintettel arra, hogy a játék, mint a réteg torta, és az alapja a torta kell más különleges tartósságot. Általános szabály, hogy a során „Matematikai játékok” néha bekerülni a cselekmény logikus értékeket. Az egyik ilyen értékek döntés volt, hogy megtörje Bokach méter tizenöt, első pillantásra, egy kaland a tiszta víz, a második - egy ragyogó cél. És ez a tizenhatodik percben a mérkőzés, hiszen már túl késő, és a néző is Obi-do, de azt hiszem, nem. A történet maga, és a játék minden tetszett, és a célok a hab a tortán, és sok közülük nem történik definíció szerint. Talán, és ez volt a rendeltetése, hogy a cherry Bokach az egyetlen per-CIÓ felét, így erre a célra nem téveszthetjük szem elől Antona Lovitskogo egy sarokban. Ő sikeres alulreprezentáltságát láb megoldatlan maradt rebus az Leschi Glushkov. Az első félidő véget ért ez senkit nem. A második félidő ígért nekünk egy csomó érdekes dolgot, és ez érdekes sokáig várni nem volt hosszú. Cél Nekhaeva első pillantásra inkább a munka, és a második, a döntését, hogy törni ez hogyan-és bámult remekmű befejeződött. Miután pontozás a csapat, általában a leginkább veszélyeztetett. Ma shinostroitelyu megmagyarázni ezt nem kell növelni a sebességet parancs eredményezett Logvina cél. Az eredménytábla újra rajzolni. Ez azonban nem tartott sokáig. Valery Smirnov helyesen ütött az alsó rajz után ki, a labda talált összes lehetséges hiányosságok és repült vissza Glushkov, így Mashinostroitel vezetett hosszú távon. Ez volt tizenkét perc, és lehet, hogy még mindig lehet változtatni, különösen azért, mert a csapat nem volt ellene. Támadások - támadások követték egymást, de a kapusok mindkét csapat küzdött a halál, hogy ők „bűnös” az a tény, hogy ez a pontszám nem változott. Nyertem Mashinostroitel, és így járt a ranglistán, az ellenfél ma.

Felügyel játéknap mérkőzés Triumph és az S-Group látszólag hétköznapi játék zavartalan folytatása az előző, de ez jött ki minden rossz, és sokkal érdekesebb. Triumph önmagában elég harci részén oroszlánrészét a játékosok nem kezelik kedves óriási labdarúgó tehetség, ők veszik kellő dolgozik a helyszínen. S-Group éppen ellenkezőleg, meglehetősen gyakorlott és szakképzett „gyümölcs”, de ebben a bajnokságban még mindig nem tudja kezelni, így a csapat, hogy a legjobb koncertet. Mindig, amikor oldalról nézve úgy tűnik, hogy ez a gyengén trombitált, és ez súlyos következményekkel járt a dob, de ez ízlés kérdése, és talán a csapat minden rendben. Az első félévben S-Group előnyhöz figyelembe perzisztencia Saplina és Kohno három golah tagadhatatlan érdemei. A kapunál szilárdan tartotta nézni Burak, lelke mégis Eldobott-lo és egy kis munka, de ő úgy döntött, hogy végre tökéletesen. A második félidőben a játék karaktere megváltozott egy kicsit, ő lett durva. Ez azt eredményezi, enyhe növekedés érzelmesség, és az ő méhében, stuyu akadályozta abban, hogy a megfelelő döntéseket. És amikor pillanatok alatt a világosság volt az első ok, a célok és a Nachi-Nali át a kapun, de csak néhány. Más váltó Burak - Gorelik igyekezett mar-ku, és helyére egy szeretett az ötödik mezőt Kohno ő is száraz maradt. By the way, Sasha is nem hiányzott, és viccelődött a meccs után a játékosok S-Group, ma már három száraz kapus.