A győzelem - rejtély!

Perzselő nap, izzó műfüves pályán stadion „Spartak” csendes város Lomonoszov - ez volt a kíséret a mérkőzés, ahol a Peterhof FC vette FC City. A csapat komoly problémákkal felvételével személyzet ezt a mérkőzést.

A 27 ember közül csak 17 volt az alkalmazás a játék az ötödik fordulóban a bajnoki Szentpéterváron. Még betegszoba „polgári” hét, három nem tudtak részt venni a játékban személyes okok miatt. „Polgárok” nem volt elég hosszú, hogy felkészüljenek a támadás a kapu „lomonosovtsev”, és az első perc aktívan megy előre, amely magában foglalja a központi vonal (trio Zajcev, Kuznyecov, Shamit). Nyertes a középpályán tűnt, hogy nincs probléma létrehozásában pontozási esélyeit. Azonban a házigazdák játszottak bátran, és nem ad Kayusovu, Voronyin és Babayan forgat a büntetés szabadon. Igen, és a játékosok FC Peterhof nem volt félénk. Ők nem csak belekeveredett a harcot, hanem megpróbálta nyomást gyakorolni a középhátvéd „polgári” és a Brovchuk Dmitrienko. Ahhoz azonban, hogy az egész első felében, a házigazdák nem sikerült létrehozni egy megrendítő pillanatokat kapujában Vyacheslav Dedkova. A „sárga-kék” ünnepelte a sikert már a 20. percben. Zajcev készült látványos „lapát” és Evgeny Kuznetsov, elhagyta a gonosz szemtől szembe a kapussal Peterhof kecsesen mozgott a labdát a hálóba, 1-0. 26 perc Kuznyecov volt még egy dolog, amit meg kellett eladni, de ahelyett, hogy távol a kapus balra, Eugene úgy döntött, hogy dobja az őr kapun. Sajnos, a labda volt a határokat. Ezen a ponton úgy gondolták, hogy a második gól Peterhof idő kérdése. Senki sem tudta, hogy nem hiszem, több gól ebben a játékban nem lesz. Az első fele a minimális előny városok és véget ért.

A második felében kezdődött szorongva. A házigazdák kezdtek többször nyerni lepattanó re menedékhelyet a mi ablakot, és próbálja eltalálni bármilyen távolságból. Ez hatalmas támadást tele volt büntetés, szögletes, művészi őszi előre Peterhof másik büntetést. Város vezetőedző Leonyid nemzetség kísérlet helyett a megváltozott jellegét a játék, de a hozama Chernyshova területén Kurteyana. Ugolnova lényegében nem támadják meg a város nem nőtt. Bár a „polgárok” nem hajtotta végre háromszáz százalékos esélye. Különösen veszélyes kiderült egyesével Shamitova. Alex úgy döntött, hogy verte az erő, de a kapus Peterhof hibátlan volt. És ez így ment, amíg az utolsó másodpercben a mérkőzés. A tulajdonosok a „terhelt” a labdát a tizenhatos várost, és a vendégek reagált éles kontrát. Fel kell ismerni, hogy a mérleg lendült nagyon gyors, és nagyon is lehetséges bizonyítja, hogy több hű FC Peterhof, hanem a „sárga-kék” könnyen számíthat a javára szerencse. De a harc, és győzelmével zárult az FC Város 1-0

Leonid Genus, vezetőedző FC City „játékot, akkor nem kap ma sok házasságot, kevés értelmes cselekvés a támadás, de ha nehéz volt -. Megpróbált mindent, kivétel nélkül, azt hiszem, megérdemelte a győzelmet, bár ez nem a legkellemesebb íze .. Megjegyzem Vitaly Brovchuk, még sérült, harcolt önzetlenül. "

Összetétel FC Város 12 Dedkov 4 Filatov 13 Brovchuk (Captain) 16 Dmitrienko 17 Pulukchu 15 Kuznyecov (6 Refaelov 70 perc) 8 Zaitsev 3 Shamit 7 Caius (5 szén 77 perc) 18 Voronyin (9 Tchernyshov 55 perc) 11 Babayan (10 Kurteyan 63 perc)