A fejjel lefelé

Ez a meccs sem lépett a történelem futball: róla filmre klipek és dokumentumfilmek és újságíró Gilom Balage, miután közölte, hogy az akkori edző „Liverpool” Rafa Benitez, még kiadott egy könyvet szentelt a szezonban, „Red”.

Már 52 másodperc a mérkőzés, „Milan” szerzett - tette védő Paolo Maldini. Ezután Crespo szerezte kétszer, és az első felében világossá vált, - 0: 3, „Liverpool” végén.

„?. Tudod, mi történt a második felében a rajongók kezdtek énekelni, énekeltek, ének Ne felejtsük el, hogy általában szurkolók a stadion a 50-50, és voltak 75 százalékát rajongók ..” Liverpool „és 25 -” Milan „A rajongók. eladni a jegyeket a „- emlékezett egy interjúban Maldini Dzheymi Karrageru. A második félidőben, „Liverpool” mentett mindössze 15 perc alatt par miatt head Gerrard, Smicer és Alonso. Ezután a „Milan” voltak pillanatok, de a „piros”, és megállt a fő, és a hosszabbításban.

A Penalty, "Milan" foglalta Serginho, Pirlo és Sevcsenko. „Liverpool” gólt csak Riise, így a kupa ment a brit. „Még mindig emlékszem az arc Gerrard ment számára, hogy bárki ő mindent ez a meccs volt példa, hogy mindannyian, és azt a vereség után nem tudott aludni három hónapig ....” - mondta Maldini ugyanabban interjú Carragher . Sajnos, most a „Liverpool” és a „Milan” elég messze még a finálé, és a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során.

81. perc: a „Bernabeu”, „Valódi” vezetett 4: 1 - egy Ronaldo lőtt a messze. Senki meglepődött: monacói alig telt el, „mozdony”, és nyomja meg a legerősebb nevét a világ csapat. De a tanuló a Real Madrid, Fernando Morientes, beszél a „Monaco” volt, szemben a távozását a csapat: a végén a spanyol zárva bejelentés Plašil és hozzáadjuk a második mérkőzés legalább néhány intrika.

De ott volt. „Depor” adta a legjobb egyezést a BEK történetében, elégetni a látogatók az első félévben - 3: 0 (Pandiani, Valeron, Luque). A második félidőben a házigazdák felszállt a negyedik golyó (Franciaország), de a „Milan” volt pillanat, hogy kiegyenlítse az állás két játékot. Sajnos, ez nem történt meg: foglalta Ruy Koshta (a lövés hárította a Molina) és Inzaghi (romos pillanatban a dobozban). Eredmény - 4: 0, és a vereség a „Port” az elődöntőben. Most, „Deportivo” - a 13. csapat a Spanyol nehéz hinni, hogy ha a klub a négy legjobb a kontinensen.

Talán már elfelejtette, hogy létezik a „Middlesbrough” parancsot, és jó okkal: a legvalószínűbb, a következő szezonban tart a Premier League-ben. Azonban a kimenet a bajnokság jelentőségét nem lehet összehasonlítani azzal a ténnyel, hogy ő adta „Boro„10 évvel ezelőtt.

Az otthoni lábát a negyeddöntőben, „Basel” könnyen megbirkózott a brit - az az előnye, 2: 0 biztosított Delgado (sós rúgás) és Degen (töltött a labdát a háló a vége az első fele). A második szakasz kezdődött Eduardo cél - sőt, a svájci vezetett 3: 0, plusz volt egy távol cél. De a „Middlesbrough” nem adja fel: 79 perc, a McLaren csapat 3: 1 volt, és a 90. Maccarone vezetett egy hegyesszöget zár be a közelben.

Az angolok a labdát az elődöntőben, ahol legyőzte a „Steaua”. Ott sem volt kevésbé drámai: Romániában „Boro” elveszett 0: 1, de a ház rosszabb volt, mint 2: 0 a 24. percben. És még egyszer kellett négy gólt: hősök voltak Maccarone (dupla), Viduka és Riggott. Erők a döntőben nem volt elég: „Sevilla” könnyedén nyerte 4: 0 és nyerte meg a trófeát.