7 legjobb mérkőzés Andrei Arshavin

Három csodaszerek

Sebek a vörös és fehér a vereség nem gyógyult meg, amíg a szezon végén - a végén, „Spartacus” volt a megalázó nyolcadik helyre. Arshavin az első mérkőzés segített Kerzhakov a pontszámot, és a második félévben, ő meg a végeredmény. „Zenith” lehetett nyerni még nagyobb, de a bírók nem tartalmazza a nettó cél Arshavin - lövése lepattant a keresztléc és esett jól a vonal mögé.

TRIUMPH Manchester

Ezen a napon, a Budapesti őrült. Város soha nem fogja elfelejteni, milyen pazar átadása Arshavin, ami után Denisov nyitotta meg a pontozást, és a második segítse támadás, amely letekerte ugyanazon a 10-ik számában „Zenith”. Arshavin méltán választották a legjobb játékos a végső és a klub hozta az első Európa Kupa.

A mérkőzés Manchester örökre emlékezni egy várost, és a játék a bázeli sokáig emlékezni fog az egész országban. A legjobb ezen a napon minden játékos ellen Magyarországon, de Arshavin kiemelkedik. Az állás: 1: 1 hosszabbításban ő volt, aki a luxus átutalás Torbinski majd átbujtatják van der Sar és aláírt közé holland mondat. Magától értetődik, hogy Arshavin kapta a díjat a legjobb játékos a mérkőzés, ebben az időben?

Poker "Anfield"

„Négy lövés kapura, négy a cél, négy gólt Ellentétben sok más felvásárlások.” Arsenal „által képviselt Arshavin Wenger megkapta a kész termék” - megcsodálták a másnap reggel, miután egy előny Vengriyanina brit média. '63 a „Anfield” senki sem tudta felhívni a póker az FA-kupa. Egy sorozat megszakadt csodálatos Arshavin, amelyre a mérkőzés volt egyértelműen a legjobb a karrierje.

Előtte Barça sem veszítette el a „Ágyúsok”. És ebben a játékban, „Arsenal” nem jobb az ellenfél. Minden úgy döntött, egy epizód, amely megteremtette a helyettesítő Arshavin: 83 perc, Vengriyanin berohant a dobozt, és azonnal ütött a kapun Valdes. Igaz, „Arsenal” nem segít - a visszavágó „Barcelona” nyert 3: 1.